Болтушка Му• 21 февраля 2015
по советуйте фирму, которая занимается оформлением виз (Киев)
Спасибо
Отец Александр• 21 февраля 2015
Get-visa. 044-239-16-79
get-visa.com.ua
Сам неоднократно пользовался услугами этой фирмы.
get-visa.com.ua
Крошка Енот• 21 февраля 2015
Зачем переплачивать бешеные деньги? Соберите документы и подавайте в визовый центр. Мы так делали французскую визу, через 4 дня забрали паспорта с визами.
Болтушка Му
• 21 февраля 2015
Ответ дляКрошка Енот
какие доки нужны?
Крошка Енот• 21 февраля 2015
Ответ дляБолтушка Му
какие доки нужны?
смотря в какую страну Вы едете. Зайдите на сайт визового центра этой страны и там есть весь перечень документов. А так же можете позвонить в коллцентр.
Болтушка Му
• 21 февраля 2015
Ответ дляКрошка Енот
это не я еду, я жду гостя
Болтушка Му
• 21 февраля 2015
Ответ дляКрошка Енот
откуда и куда едет гость? Вы где живете?
гость едет с Египта в Киев
Лорка-хлорка• 21 февраля 2015
летала в Хорватию на отдых-в Дубровник--поехала в посольство и сама открыла.через неделю приехала забрала готовую визу
Крошка Енот• 21 февраля 2015
Ответ дляБолтушка Му
гость едет с Египта в Киев
в Египте есть посольство Украины
Болтушка Му
• 21 февраля 2015
Ответ дляКрошка Енот
в Египте есть посольство Украины
так, а что на этом сайте, я не пойму? зачем мне это?
Крошка Енот• 21 февраля 2015
Ответ дляБолтушка Му
Там есть вся информация - типы виз, необходимые документы....Вы хоть пробовали искать?
Болтушка Му
• 21 февраля 2015
спасибо) я искала, но не нашла. Краткосрочная виза ’С’ предусматривает приглашение?
Крошка Енот• 21 февраля 2015
Ответ дляБолтушка Му
С (короткострокова віза):
- запрошення встановленого зразка приймаючої сторони, оформлене територіальним органом або підрозділом Державної міграційної служби;
- запрошення міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, державної установи, державного підприємства або державної організації;
- договір на перевезення вантажів і пасажирів автомобільним транспортом, а також ліцензія на здійснення міжнародних перевезень;
- посвідчення закордонного українця або його особиста заява, до якої додаються результати співбесіди з представником дипломатичного представництва або консульської установи України та документи чи свідчення, що підтверджують українське етнічне походження або походження з України іноземця чи особи без громадянства, а подружжя закордонного українця та його діти у разі їх спільного в´їзду та перебування на території України подають заяву та документ про підтвердження родинних відносин;
- документ, що підтверджує туристичний характер поїздки згідно із Законом України «Про туризм»;
- запрошення лікувального закладу України;
- документ, що підтверджує державну реєстрацію іноземної інвестиції в економіку України в іноземній валюті на суму не менш як 50 тис. доларів США;
- підтвердження Мінсоцполітики про в´їзд іноземця чи особи без громадянства з метою надання гуманітарної допомоги або провадження благодійної діяльності;
- запрошення релігійної організації, що погоджене з державним органом, який здійснив реєстрацію відповідної релігійної організації, для короткострокового перебування з метою проповідування релігійних віровчень, виконання релігійних обрядів чи іншої канонічної діяльності;
- звернення керівника іноземного засобу масової інформації щодо оформлення візи іноземному кореспондентові або представникові іноземного засобу масової інформації, що в´їжджає в Україну для короткострокового перебування з метою виконання своїх службових обов´язків;
- звернення органів державної влади іноземних держав або міжнародних організацій;
- письмове розпорядження керівника дипломатичного представництва або консульської установи України про оформлення візи з метою забезпечення інтересів у сфері зовнішньої політики.
Не вимагається запрошення для оформлення в дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном короткострокової візи громадянам Австралії, Республіки Албанія, Республіки Гватемала, Держави Катар, Держави Кувейт, Малайзії, Мексиканських Сполучених Штатів, Нової Зеландії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Республіки Сінгапур та Турецької Республіки.
Болтушка Му
• 21 февраля 2015
+ еще эти доки нужны? Для оформлення візи іноземці та особи без громадянства особисто або через уповноважену особу (законного представника) подають:
1) належним чином заповнену та підписану візову анкету;
2) дійсний паспортний документ;
3) дві фотокартки розміром 3 x 4 см;
4) документ, що підтверджує сплату консульського збору, якщо інше не передбачено законодавством та міжнародними договорами України;
5) документ, що підтверджує наявність згоди одного з батьків або законного представника, інші необхідні документи для самостійного виїзду неповнолітніх осіб за кордон чи їх виїзду в супроводі одного з батьків або законного представника – у разі розгляду звернення про оформлення візи неповнолітнім особам;
6) дійсний поліс медичного страхування за умови можливості його оформлення на території держави, в якій подається відповідне клопотання;
2) дійсний паспортний документ;
3) дві фотокартки розміром 3 x 4 см;
Крошка Енот• 21 февраля 2015
Ответ дляБолтушка Му
2) дійсний паспортний документ;
3) дві фотокартки розміром 3 x 4 см;
2) дійсний паспортний документ;
3) дві фотокартки розміром 3 x 4 см;
да, на сайте есть вся нужная информация. Если у Вас есть какие-то вопросы, то можете позвонить на горячую линию (телефон есть на сайте). Больше ничем Вам помочь не могу, ко мне никто не приезжал в гости из Египта, да я и сама там никогда не была ))
Болтушка Му
• 21 февраля 2015
Ответ дляКрошка Енот
спасибо) ко мне ранее тоже ни кто..
Болтушка Му
• 21 февраля 2015
Ответ дляКрошка Енот
удачи!
а приглашение не знаете, где моно взять?
Крошка Енот• 21 февраля 2015
Ответ дляБолтушка Му
вот же написано - - запрошення встановленого зразка приймаючої сторони, оформлене територіальним органом або підрозділом Державної міграційної служби;
Телефон горячей линии МЗС 044 238 16 57