Та легко!• 21 февраля 2015
Дівчатка зі Львова, порадьте ресторан
Через місяць в чоловіка день народження,підшукую ресторан щоб гарно посидіти вдвох) з живою музикою, бажано центр або поблизу центру
Наперед дякую)
Та легко!
• 21 февраля 2015
Ответ дляNaytli
Мушля на площи ринок! Вы местная!?
майже))
чоловік зі Львова, я з Тернополя
але в місті добре оріентуюсь
а як там з цінами?
чоловік зі Львова, я з Тернополя
але в місті добре оріентуюсь
а як там з цінами?
Роза завяла• 21 февраля 2015
так чого у Львові?давайте до нас у Луганськ.Ласкаво просимо до нас.Будемо дуже раді Вас бачити у нас.У нас тепер таке все гарне.Слава Украіні
Та легко!
• 21 февраля 2015
Ответ дляРоза завяла
До чого Ваш коментар?
nikoletta2011• 21 февраля 2015
Ответ дляРоза завяла
Ну откуда вы только такие берётесь??????????Нельзя не нагадить???
Компас Ижевска• 21 февраля 2015
Ответ дляРоза завяла

прикольно...
Роза завяла• 21 февраля 2015
Ответ дляТа легко!
До чого Ваш коментар?
Як до чого.Людям есть не чего ,тысячи людей гибней.В стране ВОЙна ,а вам рестораны.Посидите дома отметьте вдвоем ,а деньги которые не потратите на ресторан отдадите детям сиротам(чьих отцов убило на войне)
Та легко!
• 21 февраля 2015
Ответ дляNaytli
Средние;) Там отличная средеземноморская кухня! Все свежее! Если дешевле можно посмотреть сеть локаль, но их кафешки туристические
ні ні, я шукаю щось більш меньш нормальне: )
Дякую, якраз зараз дивлюсь відгуки, судячи по коментарях там дуже навіть непогано
Та легко!
• 21 февраля 2015
Ответ дляРоза завяла
Ми і так допомагаємо ато, а чоловіка я не бачила 3 міс, маємо право посидіти десь і провести час разом. І не вам мені вказувати що робити
Роза завяла• 21 февраля 2015
так ми ж едина украина .Если у нас война так и вы должны быть хотябы морально с нами.А сидя в ресторане -ЭТО НЕ РЕАЛЬНО.
Та легко!
• 21 февраля 2015
Ответ дляРоза завяла
В нас всі бари і ресторани забиті, в суботу нереально десь знайти вільні столики, все під замовлення. ви правда думаєте що зараз ніхто нікуди неходить? ось через дорогу від мене ресторан, весілля гучне святкують,життя продовжується...
Чоловік і так відмовився від святкування , раніше думали робити десь на 25-30 людей, але вирішили що посидимо двоє
Та легко!
• 21 февраля 2015
Ответ дляРоза завяла
у вас жизнь а у нас ад.
Я Вам співчуваю, але в війну люди теж святкували день народження,одружувалися і народжували дітей
РозаЛюксен• 21 февраля 2015
Ответ дляРоза завяла
Слава не Украине! А слава россии!
РозаЛюксен• 21 февраля 2015
Ответ дляРоза завяла
шож вы едина Украина сейчас об Украине-то вспомнили. Об единстве???
РозаЛюксен• 21 февраля 2015
Ответ дляРоза завяла
у вас жизнь а у нас ад.
здесь можно только посочувствовать! Побыстрее бы мирного неба над вашими головами
Та легко!
• 22 февраля 2015
Ответ дляРозаЛюксен
Автор! На Рождество были во Львове. Понравился Старгород и Криївка.
В Криївці були))
а в Старгороді є жива музика?)
Пирожкиня• 22 февраля 2015
Ответ дляТа легко!
В Криївці були))
а в Старгороді є жива музика?)
Если без туристической нотки, были в ’Золотом вепре’, правда было это 2 года назад. но тогда очень даже понравилось. Цены тоже были приятные и вменяемые.
Та легко!
• 22 февраля 2015
Ответ дляПирожкиня
Дякую)) зараз пошукаю в неті
ОченьПриятно-Царь• 22 февраля 2015
Ви ж писали ресторан+жива музика? Яка криївка та пивбари...Подивіться Деліс.
Та никада в жизни• 22 февраля 2015
Я из Киева, но есть ресторан во Львове который меня впечатлил. Названия не знаю. Находится в подвале здания Арсенала. Очень хорошая атмосфера и поросто шикарная кухня.
Та легко!
• 22 февраля 2015
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Дякую, зараз гляну)
Та легко!
• 22 февраля 2015
Ответ дляОченьПриятно-Царь
ухти, там такі класні кабінки для двох чи компанії))
а з кухнею там як?
по фото мені дуже сподобалолсь
а з кухнею там як?
по фото мені дуже сподобалолсь
Та легко!
• 22 февраля 2015
Ответ дляЗорьчик@
Раджу Шекспір, але на рахунок живоі музики - здається немає, але так дуже смачна кухня і привітний персонал
Дякую зараз гляну)
ОченьПриятно-Царь• 22 февраля 2015
Ответ дляТа легко!
а з кухнею там як?
по фото мені дуже сподобалолсь
а з кухнею там як?
по фото мені дуже сподобалолсь
В кабінку можете вдвох. Меню ресторанне, шикарно готують мясо на вогні, є гріль, в т.ч. риба сібас, дорадо. Передзвоніть в ресторан, Вам адміністратор усе розкаже, по цінах і т.п.
Та легко!
• 22 февраля 2015
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Дякую завтра наберу))