Шопингмонстр• 22 февраля 2015
Какая кроватка практичнее и удобнее? Какую бы выбрали вы и почему? Фото
Результат:
вже голосів:
40 (63.49%)
фото 1
23 (36.51%)
фото 2
фрау Гитта• 22 февраля 2015
первая , потому что на вторую вы не приляжете почитать сказку ,тихонько не уйдете потом ...
viktoria141178• 22 февраля 2015
1-дерево практичнее чем дсп, мы взяли подобную только с подъемным механизмом а не выдвижными ящиками и довольны
Пушка заряжённая• 22 февраля 2015
У нас похожая на ф 1 только американская orbelle, удобно, вариант 2 для 3 летки рановато да и не оч удобно для мамы
У кого такое было• 22 февраля 2015
Ответ дляШопингмонстр
Да, Карина
у нас такая,только 2 яруса,нормальная кровать.
Аноним Завхоз• 22 февраля 2015
Мені жодна не подобається. Фото 1 - в нас з такими ящиками, дуже багато пилу в ящиках збирається. Фото2 - якесь путо як гаргара - просто не подобається. Але це моя думка, нікого не призиваю до неї прислухатись. Подобаються кроватки-машинки, для дівчаток теж є варіанти. Я думаю що скільки того дитинства, рік-два і доросле життя, а так хочеться щоб дитинка повністью насолодилась дитинством і казковістью цього періоду)
Аноним Завхоз• 22 февраля 2015
Ответ дляМаурита
Оця геть казкова)
Шопингмонстр
• 22 февраля 2015
Ответ дляАноним Завхоз
Так чому ви не купили машинку?
Мені такі варіанти більше подобаються. І над ліжечком можно повісити балдахін, або придумати, щось схоже, що я і планую зробити.