Аноним_• сегодня в 11:01

Заздрю щасливим шлюбам

Хоча я прекрасно розумію, що зовнішнє щастя, що ми бачимо, не дорівнює реальній ситуації в сім´ї. В мене теж на вигляд все нормально.
А по суті я ніколи за 20 років шлюбу не була щасливою дружиною. Нічого критичного, але весь щлюб компроміс.
І мені все здається, що ось же є люди, яеі мають свою щасливу романтичну історію, з юності.
Щось мене накрило...
Прилипало• сегодня в 11:42
Ответ дляЗадолбулька
Та же история, 25 лет в браке, из общего только дети и теми занималась только я. За это время все общие интересы сошли на нет. Ему поесть, полежать и телефон. По дому ничего не допросишься сделать, домосед это не то слово. Даже до войны поездка на озеро - в лес начиналась со скандала, не реально куда-то выпихнуть. А сейчас уже и ездить вместе некуда, все места нашего отдыха обстреливают или заминированы.

Хотя со стороны спокойный, надежный, работящий, просто идеальный муж. Но меня это болото уже прям бесит.
Почему вместе не посмотреть фильм, не поиграть в настолки, не посидеть с вином? Почему он должен куда-то бежать, потому что вам так хочется? Досуг на ваш вкус - это единственный возможный досуг вместе? Вы не видите перекос?

Задолбулька• сегодня в 11:47
Ответ дляПрилипало
Ему и это не интересно. Я устал, хочу отдохнуть. Фильмы не смотрит, книги не читает, просто смотрит ролики на ютуб. Вино не пьет, только редко водку под хорошую закуску, когда кумовья приходят. Почему я написала именно о поездках, потому что еще по молодости говорил, купим машину, будем выезжать на природу. А по факту, после покупки мы выезжали от силы 10 раз. Хотя первую машину купили 18 лет назад.
НичеНипанимаю• сегодня в 11:52
Ответ дляТектологиня 80lv
Не верите в счастливые браки?
Верю, верю в верных мужчин.
Автор просто себе голову забивает херней какой-то
Прилипало• сегодня в 11:53
Ответ дляЗадолбулька
Понимаю. Разговаривать, проводить время вместе тоже не хочет? Сложновато, конечно. А вы пытались, говорили с ним о ваших желаниях?
НичеНипанимаю• сегодня в 11:54
Ответ дляЗавЛабСнаб
Даже для Украины это уже не большие деньги. На проживание в месяц разве что.
С этой суммы уже не отложить на крупные покупки, на отдых.

Так что если мечтать - то стартуйте хотя бы от 10к
Для Киева 3000 евро это овердрфига
автор Аноним_ • сегодня в 11:56
Ответ дляПрилипало
Автор, что вас конкретно не устраивает? Любви нет или что? Приведите примеры вашего недовольства. Насчёт компромиссов, то, конечно,в отношениях это должно быть.
Нетактильний, лібідо почало знижуватися в його 38, з того часу вже було все рідко і з моєї ініціативи. З його 48 років просто нічого не хоче, прямо сказав, що його секс не цікавить. З одного боку в нього серйозна стадія діабету (що напряму впливає на функцію) , з іншого він нічого особо не робив, щоб своє здоров´я покращити.
З часом ставав все більш аморфним і депресивним. Він по життю інтроверт, але це все загострюється.
Ну і фінансові питання сім´ї на мені. Це теж дуже тисне на мене. При тому,що я добре заробляю, вважаю, що і чоловік міг би трошки піднапрягтися. А він просто змірився і не рипається.
Ну і в мене постійне враження, що він теж не особо щаслив в цьому шлюбі. Розмови ні до чого не ведуть.
Сиамская сороконожка• сегодня в 11:55
Ответ дляАноним_
Ох, я до першого шлюбу шукала, шукала. По суті, мій чоловік - найкраще з того, що я змогла знайти. Але щастя я собі знайти не змогла (
Щастя в собі, а не в зовнішніх чинниках.
Ніякий чоловік не зробить вас щасливою. Ви як чорна дира: все мало, все не так, у сусіда трава зеоеніша і х... довший.
Спробуйте щось сама , для різноманітності.
Сиамская сороконожка• сегодня в 11:56
Ответ дляАноним_
Розлучення не заборонені
автор Аноним_ • сегодня в 12:00
Ответ дляСиамская сороконожка
Розлучення не заборонені
А сенс? Я не змогла знайти нормальну пару собі, поки була юна, тонка і дзвінка.

Вся така шо куди там• сегодня в 12:01
Ответ дляПацелуйнитуда
Так вся жизнь это компромисс хотелок и реальных возможностей.
Периодами была абсолютно счастлива, периодами думала о разводе, с чем-то смирялась, что-то переставало иметь значение.
В 50 уже спокойна как удав. Принимаю как есть. Смотря вокруг, понимаю, что мой всего лишь с мелкими нюансами, не критично. С годами уже и не бесят те нюансы.
Сто відсотків. Аналогічні думки в 50.
Вся така шо куди там• сегодня в 12:03
Ответ дляАноним_
Може не там шукали? Найбільший кажуть гріх розраховувати на людину. Покладати марні надії і очікування. Все в вас. А він не Господь Бог.
Вся така шо куди там• сегодня в 12:04
Ответ дляАноним_
Це вже не перша ваша тема, який сенс?
автор Аноним_ • сегодня в 12:10
Ответ дляВся така шо куди там
А є якісь спеціальні правильні місця, де шукають пару? В правильних я шукала - універ, робота, спільні знайомі Тіндера тоді не було, інет знайомства в зачаточному стані.
Ну я ще скажу те, що Вам не сподобається. Звісно, в сексуальному сенсі можна і тільки на себе розраховувати. Називається мастурбація. Тобі ніколи не відмовлять, контрацепція не потрібна і майже звжди оргазм.
І жодних марних надій і очікувань, айже 100 % результат
Задолбулька• сегодня в 12:12
Ответ дляПрилипало
Конечно и не раз. Все, что я предлагала, оценивалось как ’какая-то ерунда, ты как придумаешь’. Сейчас поговорить уже не о чем, дети выросли у них своя жизнь. Ужин вместе и каждый занмается своим. Пытаюсь что-то рассказать, но вижу, что слушает он только из уважения, ему не интересно.
Оч@ров@Шк@• сегодня в 12:16
Ответ дляПацелуйнитуда
Якщо Ви почувається щасливою і коханою так. Але якщо все життя як не додали. Інша справа, що з віком вже здоров´я на першому плані.
Сиамская сороконожка• сегодня в 12:20
Ответ дляАноним_
А 100500 тем на цю тему - який сенс? Знайти нові обґрунтування терпіти? Ну терпіть
Оч@ров@Шк@• сегодня в 12:27
Ответ дляАноним_
Автор, як я вас розумію. Мого чоловіка все влаштовує, а мені мало уваги, розмов, компліментів, спільного часу, тактильності. Мене навіть дратує його сонечко за 15 років. Не може бути весь час однаково. Я не маю розказувати як він повинен зробити, щоб мені було добре, інша людина сама повинна хотіти. Задам питання над яким я задумуюсь-чому не розлучаєтесь?
Оч@ров@Шк@• сегодня в 12:30
Ответ дляСиамская сороконожка
Я таке читала. Але чому тоді всі обирають чоловіків/жінок. Можна з першим зустрічним, ти ж щасливий і взагалі навіщо поряд інша людина, якщо і самому добре. Якщо ти розумієш, що заміжня, а почуваєшся самотньою, то де тут щастя?
Оч@ров@Шк@• сегодня в 12:32
Ответ дляАноним_
У вас зʼявиться хоч маленький, але шанс. Ну і не буде відчуття перекосу, коли чоловік ніби є , а насправді нема. Мене зупиняє вік і можлива самотність попереду.

Вся така шо куди там• сегодня в 12:33
Ответ дляАноним_
Та що завгодно. Це ж ви для себе обираєте, мастурбувати, жити з чоловіком якого ви не цікавите, чи підстригтись в монашки. Це ваш особистий вибір. Що ви від чоловіка чекаєте? Він вас не хоче. Ви можете писати про це на порадниці щоденно. Результат який?
автор Аноним_ • сегодня в 12:33
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я все частіше замислююсь про це.
З іншого боку, окрім дітей, це єдина близька людина. Реально. Ні в мене, ні в нього більше нікого немає.
Вся така шо куди там• сегодня в 12:34
Ответ дляОч@ров@Шк@
Тоді підіймаєш дупу, розлучаєшся і шукаєш щастя. Якщо воно у вас залежить не від вас. Шукайте, того хто ощасливить.
Пацелуйнитуда• сегодня в 12:40
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ну, чувствовать себя любимой это у каждого свое.
Например, 8 марта 3 страшных тюльпана это для моего потолок нежности и внимания. Но он ежедневно утром встает и делает всем завтрак. В выходные я не готовлю, он там колдует у плиты....но дико засырает кухню. Вроде хорошо, но как представишь уборку после...то лучше б голодала. Вот так и мечешься среди различных компромиссов.
Оч@ров@Шк@• сегодня в 12:41
Ответ дляАноним_
Я все частіше замислююсь про це.
Питання чи дійсно близька. Чи багато розмовляєте чи можете довіритися і обговорити будь що, багато проводите часу разом, спілкуєтеся, обіймаєтеся, обговорюєте, радитеся, ви пам´ятаєте коли останній раз раділи і сміялися поряд з цією людиною. У мене зараз донька переїхала і я зрозуміла найбільше компліментів було від неї, витягнути мене з дому-вона, подарунки, як змогла-вона, обійми теж від неї, вона дуже тактильна.
Оч@ров@Шк@• сегодня в 12:43
Ответ дляВся така шо куди там
А як зробити, щоб залежало від мене особливо коли поряд людина, яка не дає відчуття захищеності і любові, яке має давати чоловік.
Оч@ров@Шк@• сегодня в 12:44
Ответ дляПацелуйнитуда
Свята то таке. Ваш чоловік кожного дня доводить любов))
Оч@ров@Шк@• сегодня в 12:48
Ответ дляАноним_
Я все частіше замислююсь про це.
Діти це інше життя, інша родина, вони не будуть поряд. З іншого боку, я бачу маму, яка казала що їй ніхто не треба тільки догождати, шкарпетки прати. Звідки в неї таке. Але тепер вона дуже самотня і одинока нема навіть з ким поговорити. На дачі самій страшно, нічого не зробити, в квартирі сидіти без руху не хоче, нікуди не пройтись одній. І бачу пари , які підтримують одне одного і по парку гуляють.
Вся така шо куди там• сегодня в 12:52
Ответ дляОч@ров@Шк@
Попрацювати з психологом над співзалеженістю. Те про що ви пишете не про любов. Він вам нічого не винен,як і ви йому. Якщо ви любите ви віддаєте і від того щасливі. Якщо він любить відбувається те саме. А ви намагаєтесь з нього вичавити те, чого в ньому немає. Ви торгуєтесь. Хай мені дасть. Він не хоче, не може, не здатен. Потрібне виберіть. Над собою працюйте. І розлучатись, якщо ця людина вас не влаштовує
Оч@ров@Шк@• сегодня в 12:50
Ответ дляАноним_
Я все частіше замислююсь про це.
Знайомий чоловік зараз розлучився. Інвалідність, погано ходить, 48 років. Питаю чи не страшить самотність. Він сказав, що не хоче жити в болоті, або все або нічого.
Оч@ров@Шк@• сегодня в 12:52
Ответ дляВся така шо куди там
Ніби розумію. І розумію, що напевно не здатен, а я сподівалася. А зараз дуже шкода цих років і страх залишитися зовсім одній