Железный коготь• 24 февраля 2015

Дівчата,дуже класний рецепт на вареники!!! Смачно і швидко)

Привіт,вирішила поділитися рецептиком) Хоча може комусь Америку не відкрию,а раптом комусь знадобиться. Раніше ліпила вареники і пельмені раз на місяць,ато і два) А зараз можу хоч через день,дуже простенький рецепт: 3 стакана муки,1 стакан кипятка і трішки оліі. Спочатку мішаю ложкою так як гаряча вода,а потім рукою вимішую буквально за 1-2 минутки,тісто робиться еластичне,мяке,як пластилін,не липне.Ось і все. Получаеться смачне не затовчене тісто.Можна це тісто використовувати на кльоцки в супчики,якщо в суп то ще до нього добавляю трішки мороженого кропу.Смачного!!!!
автор Железный коготь • 24 февраля 2015
Ответ дляИдууу--уууу блин
по моему оно http://cook.i.ua/user/3411136/12864/
Так воно,але я роблю без яйця,з яйцем напевне ще смачніше
Без комплексов• 24 февраля 2015
А я делала блинчики с заварного теста на днях. Наматюкалась, капец....
Идууу--уууу блин• 24 февраля 2015
Ответ дляБез комплексов
а мне нравятся из такого теста блины
Без комплексов• 24 февраля 2015
У меня так прилипали и плохо переворачивались, капец....пока не добавила крохмал, потом уже лучше переворачивала...Может, что то не правильно делала??
Ваша прЭлесть• 24 февраля 2015
а я люблю на простом тесте из водички и муки