Железная тетя• 25 февраля 2015

ФЕЙК? У столичних магазинах вже обмежують продаж соціальних продуктів

КТО-ТО СТАЛИКИВАЛСЯ? ИЛИ ПРОСТО ПОДОГРЕВАЮТ ПАНИКУ СРЕДИ ЛЮДЕЙ?

КИЇВ. 25 лютого. УНН. У багатьох мережах супер- та гіпермаркетів столиці запровадженні обмеження на кількість продуктових товарів соціально значущої групи, які можна придбати в одні руки, пише УНН.
Разом з подорожчанням продуктових товарів соціальної групи, яке спостерігається протягом останніх кількох тижнів, реалізатори запроваджують обмеження на їх придбання.
Кореспондент УНН побував у кількох великих мережах магазинів і з’ясував ситуацію з реалізацією продуктових товарів.
Як вдалося з’ясувати обмеження діють на продукти з переліку соціально значущих товарів. Так в одні руки можна придбати:
• 2 пляшки соняшникової олії;
• 2 пакети гречки;
• 3 — 5 кілограмів борошна (залежно від магазину);
• 3 −5 кілограмів цукру (залежно від магазину);

http://www.unn.com.ua/uk/news/1441987-u-stolichnik...
Рюмка ДЗЫНЬ• 25 февраля 2015
Ответ дляemma83
не фейк , 2 пляшки соняшникової олії; • 2 пакети гречки; • 3 - 5 кілограмів борошна (залежно від магазину); • 3 -5 кг цукру (залежно від магазину);
Джерело: fakty.ictv.ua
да, факти набагато більш авторитетне джерело, аніж реальність, з якою стикаються кияни.

atews• 25 февраля 2015
не фейк, видела в Варусе ограничения на покупку сахара и муки, остальное не смотрела
А я с косою• 25 февраля 2015
видела в атб : написано на сахаре и муке,что не более 5 единиц в одни руки.
emma83• 25 февраля 2015
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
не нравится- не верьте) я просто подтвердила нововведение.....факты одна из ссылок....
Я Вас не боюсь• 25 февраля 2015
Вчера, Киев, Супермаркет ’Край’, обьявление -сахар в 1 руки не больше 2кг.
kcmkl• 25 февраля 2015
АТБ г.Обухов- не больше 5 кг в руки
Бутербродница• 25 февраля 2015
В сильпо есть ограничения и в эко иногда, но только на то, что по акции

Я не Тролль• 25 февраля 2015
Правда! Киев, Метро:со вчашнего дня растит.масло, сазар, мука, крупы.
К выходным добавят перечень
Ромашкинная• 25 февраля 2015
до этого в некоторых магазинах были ограничения до 5 кг. на сахар, муку россыпью. например в Эко маркете давно такое правило существует.
Сливочная пенка• 25 февраля 2015
Ответ дляЗаведУющая
При чем тут дефолт? Если идиоты бегаю и все скупают на 1-2 года вперед
та не на 1-2 года, я не видела с таким количеством. но много людей закупается по несколько пакетов.