Папина дочка• 25 февраля 2015

Питання по аліментам з офіційної з/п. Процедура. Підкажіть!!!!

Дівчатка, прошу допомоги, хто проходив це пекло!

Занесла викон.лист у ДВС, відкрили провадження, ось прийшов лист із постановою(я так розумію боржникові прийшов такий самий), де виконавець постановляє боржникові самостійно виплатити борг - 1661, 27грн(це за 2 місяці)

По рішенню суда аліменти у розмірі - 1/4 від доходу.
Я запитала в виконавця яким чином вона розрахувала сумму, адже з/п колишнього чоловіка близько 7500грн на руки, біла з/п, офіційно працюе. Вона сказала, що Боржник має принести справку з роботи за останні 6 місяців, поки її немає, вона вона порахувала згідно середньої з/п по Киеву.

Про те, що він має їй щось принести в постанові ні слова, терміни коли він має це зробити теж не вказані. Сьогодні минають терміни, про які йдеться у законі про провадження(це 7 днів на добровільне виконання), я дзвонила - боржник не зявлявся, справки не приносив. Я запитала що далі? Виконавець відповіла що буде направляти постанову йому на роботу з тіею суммою, яку вона нарахувала.

Але як же так! Чудово виходить, боржник винен майже 4тис.грн, йому і бухгалтеріі приходить постанова на сплату 1661грн!
Я запитала чи вона дала запит у податкову, пенсійний, на роботу в кінці кінців(адже є індиф.номер, офіційна робота), щоб отримати дані про його фактичний рівень з/п, виконавець відповіла, цитую - "я що маю два місяці чекати поки звідти прийде відповідь. Якщо у Ви хочете, то зверніться або принесіть самі справку про доходи!"

Поясніть мені будь ласка, яка процедура, як відбувається нарахування. Як це було у Вас?
Адже виходить якесь затягування часу, долар росте, гривня знецінюється, якби я сьогодні отримала ці гроші - можу одягнути, взути дитину. Ще за місяць часу може й на шнурки цієї суми не вистачити!!!! Колишній робить вигляд що цяого не розуміє, не допомагае, вперто чекае рішення виконавчої.

І ще, у нашій першій розмові виконавець сказала, що окрім справки чоловік має ще також принести кватанціі про сплату аліментів, якщо такі були. Чоловік до суду справді перечисляв на доньку 1000 грн(вони потрапили і в 1 з місяців на який мають нарахувати борг), проте навіть якщо він принесе квитанцію про перерахування, це ж не вважаеться аліментами, адже ніякої угоди письмової ми не укладали. Він міг перерахувати гроші мені наприклад за продаж - ну не знаю - мого старого ботінка, який я йому доручила продати і він мені на картку скинув допустим виручку від його реалізаціі, де написано, що то були аліменти.... Поправте мене, якщо я не права!

Дуже всім дякую!
Кондуктор автобуса• 25 февраля 2015
А я свого колишнього піздюка простіла і отпустіла. Нічого не платить і ніяк від нього не залежим. Нехай живе своїм життям, паскуда собача, гнида їжача, поросячий хвіст, бараняче яйко. Простіть і ви свого.

ОноВамнадо• 25 февраля 2015
Ответ дляКондуктор автобуса
Вот это понимаю, большой души человек вы! Многие так бы не смогли
Бюст Березуцкого• 25 февраля 2015
Ответ дляКондуктор автобуса
Фамильная фондюшница• 25 февраля 2015
Ответ дляКондуктор автобуса
Ви богиня!
Подумывающая• 25 февраля 2015
На алименты лично я никогда не претендовала, но на работе вот недавно был случай. Устроился один работник. Затем вскорости пришел и лист на 29.000 грн. Ребенку 17 лет. Через 1.5 мес. принес бумажку с исполнительной службы в которой был перерасчет на 3400 грн. Он отнес исполнителю квитанции о перечисляемых бывшей жене суммах, а за тот период за который он не работал ему и насчитали как-то по среднему.
Фамильная фондюшница• 25 февраля 2015
підкажіть виконавцю, що вона може направити на роботу постанову з вказівкою вирахувати і заборгованість, передбачену рішенням суду, тобто бухгалтерія сама визначить і вирахує борг
автор Папина дочка • 25 февраля 2015
Я еікому вибачати не збираюся. Він офвційно працюе і ні з нього ні з виконавчоі злазити не буду! я вважаю,що коли людина офвційно працюе- це легка справа для виконавця,іі роботи там мае бути мінімум. Це не треба людину шукати роками і т.п! а те шо ій зад свій підняти тяжко,це треба виправляти. Як,хотіла власне й почути якусь пораду.я в законі ніде не знайшла,шо схема розрахунку мае йти по середній з.п. по місту! так е сказано,шо не менше 30% прожиткового мінімуу. Але стійте,це якби неможна було взнати фактичну з.п,або б він не працював. А так!!!!я чула,шо виграти суд,це пів біди,біди починаються з виконавчою!(
автор Папина дочка • 25 февраля 2015
Ответ дляФамильная фондюшница
дякую! але я власне не зовсім впевнена що бухгалтерія рахуе борг,в заеоні мова йде про нарахування виконавчою.
автор Папина дочка • 25 февраля 2015
А от те,шо вона з легкістю могла б вибити справку,то так! але ж тр треба потрудитися,а тут можнм просто вклепати яку небудь суму.

автор Папина дочка • 25 февраля 2015
Ответ дляКондуктор автобуса
Відважна! я б теж так хотіла,поте мік красавчик лишив мене з маською і кредитом на квартиру в 95000 грн. і я без роботи. Точніге коли лишив,я якраз тільки вийшла на роботу(дочекався) з шикарною з.п- 1500грн ставка,% зявилися лише через 4 місяці. Віддавати гроші не дуже хотіли,вирвпла зубами і звільнилася. У мене батьки і родичі живуть далеко. Нянчити манюню нема кому,все доводиться самій. Не діставати його ще й аліментами. Та зараз! навіть якби мені зараз і не потрібні були б гроші- я б ідкрила рахунок накопичувальний на дитину,ій би вони зайві не були. А якщо хтось не підписуеться на таке,бо не хоче дитину зобовязувати утримувати батька колись,то тут спорне питання,хай ще попробуе той тато дожити,може його до того моменту трамвай зіб´є!