Статус Ква• 26 февраля 2015
Аналіз крові на аскариди та токсокари
Здали аналіз дитині на наявність аскариди-токсркари, прийшов результат-аскариди 0,51- норма 0,0-1.0 ; токсокари 0,16 норма 0,0-1,0;.Дівчатка, у нас все добре?
Статус Ква
• 26 февраля 2015
Ответ дляБармалейка2
хотя на аскариды надо трижды кал сдавать
Це не аналіз калу,а крові
Бармалейка2• 26 февраля 2015
Ответ дляСтатус Ква
Це не аналіз калу,а крові
я это поняла
я просто говорю то, что мне инфекционист говорил, что токсокары определяются только по крови, а аскариды по калу, сданному трехкратно
Статус Ква
• 26 февраля 2015
Тричі в тому випадку,якщо перші рази не виявили, зазвичай не завжди за першим разом виявляють, не завжди та частинка калу попадає...