Ластоноша• 28 февраля 2015
Кондитеры SOS
Девченки помогите!!!!!
Торт бисквит,на что сверху "присобачить" вафельную картинку????
Можна на сливки?или масляный крем делать?
КАК?
Ластоноша
• 28 февраля 2015
Ответ дляДобро с Кулаками
на сметан.крем буде вірняк
а можна рецепт? а то я чото торможу,сразу не подумала а теперь голова болит
Ластоноша
• 28 февраля 2015
Ответ дляДобро с Кулаками
бісквіт чим перемащуєте?
перемастила масло,згущонка і трохи горіхів перетертих
Добро с Кулаками• 28 февраля 2015
на те саме не вийде начепити? нормальний крем.
Сметану через пару шарів марлі в дуршлаг, щоб густа залишилася. потім з цукровою пудрою перемішати.
Ластоноша
• 28 февраля 2015
Ответ дляДобро с Кулаками
можу такий же крем зробити,а коли робити?зараз крем і зверху вафлю і на ніч хай стоїть чи краще зранку?мені на 13 годину на завтра треба