Я-ваш шанс• 03 марта 2015
Вот что можно тут написать на эту тему?
Краса воїна-зброя,а корабля-вітрила,так само для праведника -читання книжок.Нужно написать висловлювання на эту тему.
Я-ваш шанс
• 03 марта 2015
Ответ дляvolna-a-a
Бо книжки ніби вітрила несуть нас вперед в майбутнє,а іноді назад,в минуле.Тільки книжки,а точніше те,чим наповнюють вони людину,яка поглинає знання немов губка воду, робить людину Духовно красивою і могутньою.
Ох,трудно мне на украинском
Девочки нам нужен рассказ)))