Бабайко• 11 марта 2013

Дівчата , підкажіть будь ласка де можна скачати шейпінг уроки

Дівчата,скоро літо і хочеться виглядати Супер:) Потрбіно накачати сідниці,бедра ну і як завжди-прес ...Підкажіть ,де можна стянути відео уроки Буду дуже вдячна !!!
КонФФетОшка• 11 марта 2013
Я занимаюсь по методу Джиллиан Майкс, на Ютубе смотрю

Anna Poplavskaya• 11 марта 2013
Синди Кроуфорд
Anna Poplavskaya• 11 марта 2013
на ex.ua
Вика Верту• 11 марта 2013
ффуууххх.. показалось ШОППИНГ-уроки! подумаа, а что уже и уроки по шоппингу есть?
автор Бабайко • 11 марта 2013
дякую !!!!!!!!!!побігла шукати ....
автор Бабайко • 11 марта 2013
Ответ дляviktoria.vertu
з цим я поки справляюсь