барабанщица• 07 марта 2015
Запитання до лікарів, або знаючих.
Чесно навіть незнаю до якого лікаря звертатись, запустила себе ужасно. Малі дуже часто хворіють, сама тягну все, на себе ні часу ні грошей не вистачає. Зараз проблеми з здоров"ям: стала страшенно псіхована, обсипало всю спину прищами (такого навіть у перехідний вік не було), зранку почали страшенно отікати руки та ноги. А і дуже поправилась. Хто знає, що зімною? Дякую Всім!!!
Самая СоветЧиваЯ• 07 марта 2015
для начала к участковому терапевту. по интернету диагнозы ставить врачи не будут. это всё равно, что лечить зубы по фотографии
барабанщица
• 07 марта 2015
Ответ дляМядуза аля моргонер
Эндокринолог и гинеколог-эндокринолог Вам в помощь.
Дякую.