PORKA• 08 марта 2015
Чому постійно нещастить???
Молю Бога про здоров"я для рідних.Таке враження , що сама каркаю.Постійно хворіємо, я чоловік , донечка, тато і мама.Хвороби серйозні не просто ОРВ.Що я не так роблю?Що потрібно змінити???
PORKA
• 08 марта 2015
Ответ дляРостки жимолости
Наверное надо на что то другое вам переключится.
на що переключитись?
Печальки.нет• 08 марта 2015
Ответ дляPORKA
на що переключитись?
вцерковь пойдите за здравие молитву закажите! И перестаньте постоянно просить бога! Как сказано в библии:не упоминай имя господа в суе! Делайте добрые дела которые угодны богу а не просите постоянно благ для себя!
Безберлоги.ру• 08 марта 2015
А я кайфуую, когда мне люди говорят не спасибо, а благодарю, это слово энергетически намного сильнее-дарит благо.
Ростки жимолости• 08 марта 2015
Ответ дляPORKA
на що переключитись?
Я имею ввиду что перестаньте думать о болезнях и т.д. Утром просыпайтесь и говорите что моя семья счастлива и здорова.
PORKA
• 08 марта 2015
Ответ дляПечальки.нет
я вже майже рік ходжу в церкву і замовляю молитву.завжди намагаюсь допомогти людям, і батьки нікому не відмовили в допомозі.А вчора мама втратила свідомість, папа ледве відкачав.Думав, що померла.після того як у мене виявили кучу невиліковних хвороб, що не піддіаються лікуванню.Просто хочеться кричати до небес!!!