Дівчата шукаю репетитора англійської мови у Львові для дитини 4.5 років.Буду вдячна за поради.
Ответ дляnjusha
А для чого вам репетитор у такому віці для дитині? Можете просто дивитись з малечею якісь розвиваючи програмки на англійській, повчіть просто слова (кольори, цифри, прості предмети), а потім, коли буде школа, вже будете бачити чи потрібен вам репетитор чи ні.
Слова,кольори,алфавіт він ще знав в 3 роки,він сам дуже хоче займатись англійською,а я не завжди можу приділити стільки часу йому,так як є ще один синок менший за нього на рік)