ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 10 марта 2015
Не можу розгадати сон,навіть з сонником(мурахи)
В мене в мами реально на кухні лазять жовті мурахи,як вони нам надоїли,і карандаш купували і витравлювали не допомагає,я навіть знаходила їх кобло і топила у ванні.Живу на квартирі,про них не думаю,в мене немає вдома,а це сьогодні приснились вони(мурахи) і я їх почала давити кухонною тряпкою.Нормальна,твереза людина,та ще й до того ж якесь порося чи кабанчик в квартирі пробіг.До чого це? На кануні не пила,не смійтесь,але якщо давила їх то може щось і значить? Сон з понеділка на вівторок.
Ирусик_Львов• 10 марта 2015
Мурахи це дрібні клопоти, якщо ви їх давили, ви благополучно справитесь з ними.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
• 10 марта 2015
Ответ дляИрусик_Львов
дякую
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
• 10 марта 2015
Ответ дляЖменятко
ничего не значит.просто мурахи слишком достали и моз на подсознании выдает инфо во сне.обрабатывает ее /информацию/
хм,а кабанчика то точно вдома немає))))))
Люблю Украину• 10 марта 2015
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
значит хочется мяска жареного или шашлычка)))
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
• 10 марта 2015
Ответ дляЛюблю Украину
це точно,бо наша сімья з цими цінами давно не їла мяса