ПП-шница• 2 часа назад

А ви голодуєте чи ще ні?

Я вже, голод і фізичний і емоційний. Немає ні того, ні того. Як далі буде, страшно уявити, солодощі не пямятаю коли їла, те саме з фруктами, про рибу і різні делікатеси мовчу, від цієї їжі, що готую голодна вже через дві години. Коштів не вистачає ні на що🥲Я так, пожалілася, знаю, що багатьом не зрозуміти ( і да, працюю на двох роботах)
На паровозе• 2 часа назад
Сочувствую, у нас есть всё из еды.

Брюнетка в Мармеладе• 2 часа назад
какой у вас доход на семью и сколько человек в семье?
СкрипяСердцем• 2 часа назад
І скільки ж ви заробляєте на двох роботах?
автор ПП-шница • 2 часа назад
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Двоє дорослих і дитина. Працюю лише я, дохід 23 тис
автор ПП-шница • 2 часа назад
Ответ дляСкрипяСердцем
На одній 16, на іншій ввечері 7. Живу в селі.
А я нівроку• 1 час назад
Ответ дляПП-шница
А городу нема? Другий дорослий що робить?
На їжу тисяч 4-5 на людину достатньо, щоб не голодувати, а нормально харчуватись- курка, яйця, риба, фрукти-овочі. Яйця 25-30 грн десяток зараз, риба хек, мінтай, сельодка до 200, курка 100 грн. Куди Ви витрачаєте гроші, щоб голодувати?
Бавовнятко• 1 час назад
Абрикоси зараз по 25-30 грн, огірки по 15-20, кабачки так само.
За 30 грн купити 0.5 л молока, зварити собі заварного крема, до нього хоч булку копійчану, хоч оладки на кефірі, і солодким наїстися можна так, що аж нудити буде.
До чого ниття, якщо не відсутність фінансів винна в голоді, а невміння думати, планувати і готувати?
пицунда• 1 час назад
Ответ дляПП-шница
мужа на шабашку отправьте....у нас на дачах образовались строительные бригады. мужики зарабатывают деньги и живут на дачах не появляясь в городе...стригут косят копают ремонт делают все
автор ПП-шница • 1 час назад
Ответ дляА я нівроку
Є, дякуючи городу трохи легше. Не працює, причини більшість зрозуміє.

Жерица ночи• 1 час назад
Ви працюєте і купуєте 200 г ікри осетрової?
Чи працюєте і не вистачає на базове, м´ясо, яйця, фрукти, овочі, хліб, масло, олію, макарони?
СкрипяСердцем• 1 час назад
Ответ дляПП-шница
І на що ви їх витрачаєте?
Розпишіть ваш бюджет.

Ну от літом, коли за газ платити не треба
автор ПП-шница • 1 час назад
Ответ дляБавовнятко
А де це у вас абрикоси по 25-30? У нас 110
СкрипяСердцем• 1 час назад
Ответ дляПП-шница
Чого чоловік не працює?
СкрипяСердцем• 1 час назад
Ответ дляПП-шница
Ааа, в погребі ховаєте його
Ваш особистий вибір.

Голодуйте далі
автор ПП-шница • 1 час назад
Ответ дляЖерица ночи
На базу вже не вистачає
Жерица ночи• 1 час назад
Ответ дляПП-шница
А де це таке село, а в ньому мущщіна, у якого дружина працює на двух роботах, його годує, а сама голодає?
Оновлена версія• 1 час назад
Ответ дляБавовнятко
Где такие цены?
Бавовнятко• 1 час назад
Ответ дляПП-шница
Миколаїв.
Позавчора дачники відрами продавали на автобусній зупинці, ніхто брати не хотів, бо в самих купа.
А що ж це так, що в селі живете, і абрикосів немає?
Оновлена версія• 1 час назад
Ответ дляСкрипяСердцем
Ааа, в погребі ховаєте його
Ваш особистий вибір.

Голодуйте далі
На мясо отправить нужно, да

А я нівроку• 1 час назад
Ответ дляПП-шница
То про голод мова не може йти. Щось Ви не те пишите. В мене зарплатня 10 тис, десь половину витрачаю на харчування, на все вистачає.
Весняний Марафон• 1 час назад
Ще не голодаю,але працюю одна,2-є дітей і мама,город і садок,кури є.Тому з голоду вже не пропадеш,закінчилися черешні і полуниця,пішла малина,вишня.Ну й багато що вже є.Але економлю,шукаю акції,готуємо і треба звісно на господарстві пахати
Последний вагон• 1 час назад
Ответ дляСкрипяСердцем
Ааа, в погребі ховаєте його
Ваш особистий вибір.

Голодуйте далі
Ви така дивна...і така негативна
Столічна штучка• 1 час назад
Ответ дляПП-шница
Может вам научиться готовить?
Жерица ночи• 1 час назад
Ответ дляПП-шница
На базу вже не вистачає
Годуйте, копайте городи собі, сусідам, сусіднім селам.
пицунда• 1 час назад
покупайте высококалорийные продукты типа сала будет легче...у нас тоже абрикосы по 130 где это такие цены смешные
Единая страна!• 1 час назад
Ответ дляПП-шница
хм, а у нас в селі вони валяються під деревами. В тому числі, і каліровка. Щодня збираю, варю компот чи роблю пиріг. Те саме і з смородиною, і вишнею було. Це при тому, що я ще й в кв живу.
Последний вагон• 1 час назад
Ответ дляЖерица ночи
Навіщо? Вже більшість тракторами садять і копають.
40каградусная• 1 час назад
Працюєте на двох роботах, тоді вчіться вести побут правильно, щоб не голодувати
Единая страна!• 1 час назад
Ответ дляБавовнятко
Миколаїв.
О, от Мик обл. Даром.Іди збирай, скільки хочеш. Звичайно, сезон потроху проходить.
Весняний Марафон• 1 час назад
Ответ дляПП-шница
Ну то садить город і паше дома.Хай пече,закриває варення.буде вам до оладок.