Весотехник• 13 июня в 00:26

Это правда, что 6 дом гороскопа самый плохой?

И что счастья быть не может если там несколько планет и в том числе и сатурн?
автор Весотехник • 13 июня в 00:26
Просто все,кого знаю с активным 6 домом нищие.

Полуничка• 13 июня в 00:27
Конечно, правда.
Все правда
Я_и_моя_собака• 13 июня в 00:28
Як на мене, найгірший 8 дім. Без кінця щось стається, змінюється, трансформується. А ти потім мусиш себе сам з болота витягувати.
Липка-прилипка• 13 июня в 00:30
Ответ дляЯ_и_моя_собака
12 думаю ще гірше 8го, там навіть не завжди витягнеш себе та й не всі хочуть
Липка-прилипка• 13 июня в 00:32
Ответ дляВесотехник
Сучасні астрологи пишуть, що 6й це дім роботи, але це не так. По традиційній древній астрології це дім рабів, здоров´я, рутини, домашніх тварин але точно не роботи. 10й дім роботу показує
Кринжова баба• 13 июня в 00:32
А як його визначити?
Липка-прилипка• 13 июня в 00:34
Ответ дляКринжова баба
А як його визначити?
Треба знати точний час народження тоді вастропроцесорі буде сітка домів. Без часу лише космограма
Кринжова баба• 13 июня в 00:35
У мене в 6 ранку час. А далі як рахувати?
ЭмчЭндЭм• 13 июня в 00:38
Все поняли о чем речь?

90x60x90• 13 июня в 00:38
Ответ дляЛипка-прилипка
Если у меня там Венера, то у меня что робота по любви, то есть любимое дело или через постель))?
90x60x90• 13 июня в 00:38
Ответ дляЭмчЭндЭм
Все поняли о чем речь?
Я только в общих чертах)
90x60x90• 13 июня в 00:39
Ответ дляЛипка-прилипка
А что в 12?
Я_и_моя_собака• 13 июня в 00:42
Ответ дляЛипка-прилипка
12 дім, звісно, теж не мед. Але для мене все ж таки 8, плутоніанський дім.
Я_и_моя_собака• 13 июня в 00:44
Ответ для90x60x90
А что в 12?
Закриті установи (лікарні, в тому числі психічні, тюрми, монастирі), це останній, риб´ячий дім, де все зникає і розчиняється.
Я_и_моя_собака• 13 июня в 00:45
Ответ для90x60x90
Там багато від чого залежить трактування вашої Венери. Зокрема, якими домами управляє, які аспекти має і т.д.
Кринжова баба• 13 июня в 00:46
Мені ось таке gpt написав)
Бурундучиха• 13 июня в 00:48
Ответ дляКринжова баба
Мені ось таке gpt написав)
навіть для жептика це темний ліс.
Кринжова баба• 13 июня в 00:49
Ответ дляБурундучиха
навіть для жептика це темний ліс.
Я так і зрозуміла)
Репетиторша• 13 июня в 00:50
6 дом отвечает за работу и здоровье. Это говорит о том, что будут страдать кости (если там сатурн стоит) + работа может быть тяжелая физически, или не дает вам вырваться из нищеты и ограничений

Бандерівка• 13 июня в 01:06
Ответ дляВесотехник
Ну в целом 6 дом это работа и здоровье. Так что можно предположить, что люди с определенной комбинацией планет в 6 доме добывают достаток более тяжелым трудом. А если нищие, значит не добывают.
Бандерівка• 13 июня в 01:07
Ответ дляЛипка-прилипка
Тоже думала, что 12 больше нагрузка. Но тут все относительно,
Липка-прилипка• 13 июня в 01:09
Ответ для90x60x90
Улюблену справу і гульки дивляться по 5му дому. Це не так працює.
90x60x90• 13 июня в 01:11
Ответ дляЛипка-прилипка
Так вы писали работа в 10м, я говорю у меня там Венера в 10м)) Потому и говорю через постель что ли))
Липка-прилипка• 13 июня в 01:14
Ответ для90x60x90
От далась вам та постель))) це може бути творчий підхід до роботи чи професії пов´язані з сферою краси
ПС ще ж треба враховувати знак.одне діло Венера в тельці в 10му і трохи інше в скорпіоні. А також аспекти.
В гости звали?• 13 июня в 01:17
Дівчата, на якому сайті новачку можна подивитися?
Липка-прилипка• 13 июня в 01:18
Ответ дляВ гости звали?
Астросік можна чи астро ап нет
Купи слона• 13 июня в 01:22
Як взагалі свій дом рахувать?
Липка-прилипка• 13 июня в 01:25
Ответ дляКупи слона
Як взагалі свій дом рахувать?
Заходите на астропроцесор. Вводите свої дату місце і час народження. Програма рахує вам куспіди всіх домів. А далі читаєте і вже гуглите типу 6дім в рибах чи 12й дім в леві. І читаєте трактовку. Для новачка піде)) або пишете в чат джіпіті запит типу ’якби ти був астрологом щоб ти сказав про людину в якої асц Рак, другий будинок в діві ітак далі перераховуйте все якомога точніше з астропроцесора. Тоді трактування нормальне. Бо коли чату дати просто ваші дату час народження то він херню пише
90x60x90• 13 июня в 01:29
Ответ дляЛипка-прилипка
В Тельце, да)
Molly-fde0• 13 июня в 01:38
У меня 6 дом там Плутон в Скорпионе.
Единственное что могу сказать работа меня меняла как личность, и я не вылажу из болячек. И они всегда какие то муторные , обычное лечение помогает всегда плохо.