Lesyadoc• 11 марта 2015

Як правильно поступити в даній ситуаціі´, проблема з покупцем?

Підкажіть будь-ласка, покупець поскаржився в адміністрацію кідстафа, про невідповідність якості товару і невідповідність ціни якості, в свою чергу адміністраціяд заблокувала всі моі´ оголошення, як в цій ситуаціі´ виправдати свою правоту, в моєму оголошенні не було сказано про неможливість повернення, а покупець хоче повернути мені взуття вже з якимись плямами, і скидається на те що повернення передбачене?Я впевнена в якості свого товару і ціну здається встановлює продавець, хіба такі питання вирішує адміністрація?
Nactjunja• 11 марта 2015
послушаю...а товар новый ?

lisi4ka• 11 марта 2015
А что не так с товаром? Скрины переписки с покупателем выставляйте, доставайте из кеша объявление
mamatata• 11 марта 2015
О буду знать что так можно действовать у самой сейчас ситауция с возвратом.
Mary_MMS• 11 марта 2015
ого, администрация вижу выборочно продавцов блокирует(( есть такие аккаунты, что гостевая просто ужас и они до сих пор продают...
Ram• 11 марта 2015
Ответ дляНеновая почта
Согласна на все 100%! Не считаю компетентными админов Кидстаффа!
автор Lesyadoc • 11 марта 2015
Ответ дляNactjunja
послушаю...а товар новый ?
Ні б/, при чому покупець навіть не запитувала проі´х стан?
Ram• 11 марта 2015
Ответ дляНеновая почта
Именно их ’тыканье пальцами в небо’, порождает недобросовестность покупателей! Продавцы практически не защищены

Nactjunja• 11 марта 2015
Ответ дляLesyadoc
переписку сбросьте нам и админам
автор Lesyadoc • 11 марта 2015
Ответ дляlisi4ka
25 февраля 2015 (14:17) Приватное сообщение (только для автора и Вас)

Здравствуйте! Можно бронь на бордовые?
ответ для spirka
25 февраля 2015 (18:29)
Здраствуйте,поки що жінка робить заміри, якщо не підійдуть напишу вам, на скільки вам бронь?Дякую
Ответить Оформить заказ

spirka
9.70(100%)
Ваша переписка | Покупатель

Добавить в список пользователей
Отметить как обработанное

25 февраля 2015 (18:40) Приватное сообщение (только для автора и Вас)

На неделю, а сколько они по стельке?
ответ для spirka
25 февраля 2015 (18:49)
18,5 см, можна бронь, жінка поки що не може визначитись, якщо підходить, то дайте відповідь))))))Дякую
Ответить Оформить заказ
25 февраля 2015 (18:48) Приватное сообщение (только для автора и Вас)

Сейчас могу внест залог если нам отдадите, очень надо под наряд
ответ для spirka
25 февраля 2015 (18:52)
Хочете внести частину і забрати балетки а потім ще частину, чи просто бронь на неділю і залог?Як вам потрібно терміново під наряд?
Ответить Оформить заказ

spirka
9.70(100%)
Ваша переписка | Покупатель

Добавить в список пользователей
Отметить как обработанное

25 февраля 2015 (18:49) Приватное сообщение (только для автора и Вас)

Беру) спасибо
Ответить Оформить заказ

spirka
9.70(100%)
Ваша переписка | Покупатель

Добавить в список пользователей
Отметить как обработанное

25 февраля 2015 (18:53) Приватное сообщение (только для автора и Вас)

Нет мне не срочно, я могу внести залог сейчас 200 грн или же через неделю все как скажете)
ответ для spirka
25 февраля 2015 (19:31)
Можете перерахувати на картку
5211 5273 0092 8567 Наук Олеся Іванівна,Це картка А-банка перерахувати можна через термінал приват банка.Дякую
І напишіть реквізити на відправку)))))))
Ответить Оформить заказ

spirka
9.70(100%)
Ваша переписка | Покупатель

Добавить в список пользователей
Отметить как обработанное

25 февраля 2015 (19:36) Приватное сообщение (только для автора и Вас)

Через приват 24 можна? А то болеем, дома сидим.... Полищук Наталья г. Днепропетровск отд новой почты 19 МОБ 0975759862
ответ для spirka
25 февраля 2015 (19:37)
Мені здається що ні, запитаю)))))
25 февраля 2015 (20:06)
Дя можна, було б дуже добре, дякую)))
Ответить Оформить заказ

spirka
9.70(100%)
Ваша переписка | Покупатель

Добавить в список пользователей
Отметить как обработанное

25 февраля 2015 (20:11) Приватное сообщение (только для автора и Вас)

Сделано) только что в 20.10 перевела 200 грн. Спасибо Вам
ответ для spirka
25 февраля 2015 (23:07)
Дякую вам))))))
Ответить Оформить заказ

spirka
9.70(100%)
Ваша переписка | Покупатель

Добавить в список пользователей
Отметить как обработанное

28 февраля 2015 (16:35) Приватное сообщение (только для автора и Вас)

Здравствуйте! Можно у Вас попросить пожалуйста уступить, совсем что то не тяну???((
ответ для spirka
28 февраля 2015 (18:42)
Взагалі вони дуже не дешеві, хотілось хоч би половину отримати((((((
Ну давайте за 750 і доставка за мій рахунок?
Ответить Оформить заказ

spirka
9.70(100%)
Ваша переписка | Покупатель

Добавить в список пользователей
Отметить как обработанное

28 февраля 2015 (18:45) Приватное сообщение (только для автора и Вас)

Спасибо большое, Вы наверное и представить не можете как признательна Вам, в начале недели переведу долг!
ответ для spirka
28 февраля 2015 (18:54)
Ок, приємно що так))))
Ответить Оформить заказ

spirka
9.70(100%)
Ваша переписка | Покупатель

Добавить в список пользователей
Отметить как обработанное

03 марта 2015 (21:28) Приватное сообщение (только для автора и Вас)

Добрый вечер! В четверг денежку переведу, извините за задержку...
ответ для spirka
05 марта 2015 (18:24)
Здраствуйте, ви ще не перекидували гроші?Дуже чекаю сьогодні, бо теж маю туфельки проплатити пообіцяла що сьогодні переведу?Дякую
Ответить Оформить заказ

spirka
9.70(100%)
Ваша переписка | Покупатель

Добавить в список пользователей
Отметить как обработанное

05 марта 2015 (19:15) Приватное сообщение (только для автора и Вас)

Здравствуйте! Да вот подвели меня с денежкой сижу думаю как быть((( могу сегодня только 300 грн сбросить??
ответ для spirka
05 марта 2015 (21:01)
Якщо можете переводьте, мені теж 300 не вистачає, решту коли вам віддадуть)))))
Ответить Оформить заказ

spirka
9.70(100%)
Ваша переписка | Покупатель

Добавить в список пользователей
Отметить как обработанное

05 марта 2015 (23:16) Приватное сообщение (только для автора и Вас)

Утром будут у Вас
Ответить Оформить заказ

spirka
9.70(100%)
Ваша переписка | Покупатель

Добавить в список пользователей
Отметить как обработанное

06 марта 2015 (09:08) Приватное сообщение (только для автора и Вас)

Доброе утро! ПолЧаса назад 300 грн перевели.
ответ для spirka
07 марта 2015 (13:49)
Д. д., гроші є, ще 250 постарайтесь до відторка відправити, щоб я вам відправила посилочку нарешті, буду в вівторок всім відправляти)))))
Ответить Оформить заказ

spirka
9.70(100%)
Ваша переписка | Покупатель

Добавить в список пользователей
Отметить как обработанное

07 марта 2015 (18:23) Приватное сообщение (только для автора и Вас)

250 грн сейчас переведу, денежка зашла) благодарю за понимание и терпение
Ответить Оформить заказ

spirka
9.70(100%)
Ваша переписка | Покупатель

Добавить в список пользователей
Отметить как обработанное

07 марта 2015 (18:39) Приватное сообщение (только для автора и Вас)

в 18.38 перевела
ответ для spirka
07 марта 2015 (23:10)
Ок, дякую в вівторок, може ще в понеділок відправлю)))))
09 марта 2015 (16:51)
Посилочку відправила, дякую))))
Ответить Оформить заказ
автор Lesyadoc • 11 марта 2015
Замітьте претензій по і´і´ запитанням нема, тільки по тому що не питала, тепер стверджує що я маю і´й повернути гроші, або скинути ціну з 800 до 450, при тому що я скинула і´ ще вісімдесят грн до відправки
Це ссилка на моє оголошення там можна побачити моі´ фото і нижня ссилка на фото від неі´
https://www.kidstaff.com.ua/tema-12597212.html
https://www.kidstaff.com.ua/tema-12837627.html
Mary_MMS• 11 марта 2015
ваших фото не вижу, скажите дефекты были? я например все дефекты описываю
kifuly• 11 марта 2015
Ваше объявление отключено, загрузите сюда фото, которые были при продаже.
Mary_MMS• 11 марта 2015
Ответ дляLesyadoc
автор киньте фото балеток
Mary_MMS• 11 марта 2015
Вижу объявления уже разблокированы, наверное договорились продавец и покупатель)) хорошо то что хорошо заканчивается)
автор Lesyadoc • 14 марта 2015
Вибачте трішки була в шокові від того що сталося, так мені адмін всі оголошення заблокував, абсолютно всі ))))Довелось забрати своі´ балетки і повернути гроші, що до дефектів то таких не було, але на фото що вона виставила явні дефекти, тому в якому стані прийдуть не знаю, ще в дорозі.Дякую вам за поради, будьте уважними з такими покупцями, сама ж вважала що лиха можна чекати тільки від продавця, та є люди які ламають всі стеріотипи((((((
автор Lesyadoc • 14 марта 2015
А щодо оголошень то сама розблокувала, редагуючи кожне особисто)))))