Не за Будка• 12 марта 2015
Дівчата з Києва, хто шукає роботу в Києві? Робота в ВНЗ.
Є вакансія в Вищому навчальному закладі. Потрібна дівчина відповідальна, уважна, бажано з досвідом роботи і яка може швидко навчатися новому.
А я с косою• 12 марта 2015
Я работаю в ун-те Шевченка, есть опыт если зарплата выше 1900 иду))))))
Не за Будка
• 12 марта 2015
Ответ длялюбительница
думаю у Вашому випадку краще продовжувати працювати в Шевченка))) з/п менша(((
РокерША• 12 марта 2015
Ответ дляНе за Будка
відразу говорю, що з/п спочатку невелика.
лаборанта ищете, да?
princess_Sofi• 12 марта 2015
Ответ дляrabbit07
Напишите, пожалуйста, мне. У меня высшее пед. образование (магистратура), 34 года.
и вы пойдете на зп меньше 1900? знайте себе цену!
А я с косою• 12 марта 2015
Ответ дляНе за Будка
каккое хоть учебное заведение? Можете ответить, если не секрет
princess_Sofi• 12 марта 2015
Ответ дляНе за Будка
посада: фахівець з працевлаштування (студентів і випускників)
який ВУЗ?
Голубая фишка• 12 марта 2015
Ответ дляНе за Будка
ну изложите пожалуйста в одном посте
обязанности
требования
ВУЗ
обязанности
требования
ВУЗ
неДодекаэдр• 12 марта 2015
Ответ дляНе за Будка
Дівчата, я пишу як є, і якщо з/п маленька я цього не скриваю)
скажіть, а який хоч приблизно графік роботи, чи яка зайнятість?
Форточка с диоптриями• 12 марта 2015
Ответ длялюбительница
а кем Вы работаете?