Увага!!!
Прохання до всіх!
ЗНИК БАТЬКО РУСЛАНА АНДРІЙКО, а також вминулому наш колега, Андрійко Юрій Анатолійович. 12 березня об 8:30 ранку вийшов з дому на проспекті Голосіївському і досі не повернувся. Мав їхати на лікування на вул. Дружби народів 32а. Звязку немає.
Батько важко хворів, діагноз Бореліоз та Арахноенцефаліт. Останнім часом хвороба загострилась. Постійно говорив що хочеться кудись бігти, тікати. Хотів уїхати на Тібет.
Прикмети батька зріст 170 см, середньої статури 51 рік, лисуватий був одягнутий у чорні класичні штани та чорну дубльонку фото додаю. Особлива прикмета родимка на підборідді така як у Руслана. Хто може підїжжайте на Проспект 40 річчя жовтня 126 корпус 3, Руслан дасть фото і фронт робіт.
Прохання до всіх в першу чергу киян будь-ласка якшо ви побачите батька Руслана звонити йому цілодобово за тел 0635668266; 0683506159, або дружині Ользі0978548853.
Буду вдячний за репос! Або підняття теми в топ!!!
Сторінка Руслана!
Прохання до всіх!
Сторінка Руслана!
Aleksakievua• 15 марта 2015
Ответ дляtkoles
Є інформація що Юра у важкому стані знаходиться в якійсь лікарні. При собі у нього не було жодних документів. Поцікавтесь по лікарнях чи не надходили невідомі.
Так, вроде с четверга ищут, до сих пор больницы не проверяли?