Чебуратор• 17 марта 2015

Яку кімнатну рослину посадити з жовтими або оранжевими квітами?

Бажано, невибагливу) Можливо, хтось поділиться росточком чи насінням недорого. Буду дуже вдячна.
Masako Katori• 17 марта 2015
Бегонію, каллу, кімнатну троянду, клівію, гіппеаструм

Пургену мне• 17 марта 2015
Я вот заказала семена птицемлечника. Давно хотела попробовать его вырастить.
Masako Katori• 17 марта 2015
забула ще... гібіскус, афеландра, абутилон, кроссандра, можна герберу спробувати
автор Віруся • 17 марта 2015
Ответ дляMasako Katori
Щиро дякую! Просто очі розбігаються) Але яку з них Ви б порадили як найбільш невибагливу, або, можливо, корисну для дому?
автор Віруся • 17 марта 2015
Ответ дляlypka
красунчик) дякую за ідею)
Masako Katori• 17 марта 2015
Ответ дляВіруся
Найменш вибагливі з названих - гібіскус і абутілон. А ще гляньте шлюмбергера - не потребує багато догляду й спеціальних умов, але цвіте регулярно.
А взагалі, обирайте ту рослину, яка особисто Вам найбільше сподобається, щоб прикрашала інтер´єр і милувала погляд - за такої умови, впевнена, знайдете підхід навіть до найвибагливішої)
автор Чебуратор • 17 марта 2015
Ответ дляMasako Katori
Дякую)
Непогодка• 17 марта 2015
Знайдіть фалеонопсис з жовтими квітами. Мені подобається пахістахіс, але не знаходила в продажу.