Мала атопик,алергик...але также вперше,на ручках шкира стала як нождачна бумага,на самий фаланзи.що может бути?п.с. 9 днив приймаэмо антигистаминку,л цет,але шершависть зявилася до цього
Луноходик_Ик• 19 марта 2015
Зараз період загострення, в малого теж саме, дуже рапата на руках, роблю обгортання
більше 5 антигістамінку приймати не варто
Отчебучкина• 19 марта 2015
Ответ дляtolyu
Впкрше чую,погуглю якшо шо то до лиикаря
после скарлатины шелушатся и облазят пальчики..У нас не было ,просто слышала о таком..