Сьогодні зайшла в ЛКП для її отримання. Раніше завжди була безкоштовною а сьогодні видали квитанцію на її оплату разом з комісією 36 грн. Лкп приватне, Рідний дім, засноване Еко дім (забудовник Львів). Зазначу у державних ЛКП аналогічна довідка безкоштовна а у нашому Жеку як повідомив касир банку усі довідки платні.....я в шоці!!!!! Коли запитала кому скаржитися на таке директор ЛКП запропонував звернутися лише до засновника бо структур які контролювали б їх діяльність не має. Коли зателефонувала до засновника в офіс Еко -дому відповіли що ЛКП Рідний дім це комерційна структура що діє згідно свого статуту......і що вона б собі не постановила, нам потрібно лише це виконувати. Я так розумію як захочуть встановлять тариф 100 грн.- платіть!!!!......А крім того якщо розібратися у моєму лише під*їзді!!!! 5 немовлят і 6-7 дітей віком після 3 років.А у нас 8 будинків новобудов що сюди належать.... І якщо комусь треба буде як мені довідку протягом 3 років кожних півроку????? Який це ж лад можна було б зробити на майданчику????
Быстровочка• 14 марта 2013
не знаю как у вас у меня аналогично было я с ними так ругалась!!!!!!!!!!!

а когда уже заплатила мне кума дала номер департамента по жкх позвонила сказали что они не имеют права брать деньги за такую справку! спросила у них что делась ответ уже ничего! потому-что на квитанции указано заверение документа! ни какого ниче! так что в моем случае фиг докажешь! а так и причем оплата на месте в жеке!

та мені не шкода тих 36 грн. просто мене вразило що це квитанція і директор мені наголосила що я зобов*язана!!!! У держ установі в овірі чи загсі якось приємніше дають хоча б писульку що це добровільний внесок прочитав і хтів заплатив а захотів відмовився......а крім того у нас штрашнючий майданчик пісочку навіть толком не має....Для мебе вирішила що теж не стидатимусь тепер прийду і скажу поставте смітник, підсипте гальки, підфарбуйте,засипте пісочку і т.д.