Посоветуйте поильник ребенку 2 года, чтоб не проливался и хорошо текло когда ребенок пьет.
Іра-Сонечко• 20 марта 2015
нам він в такому віці був уже не портібний, але подарували фірми nuby, тепер користуємось їм лише вночі, 2 режими витікання води, ковпачок щоб носик не мазався
Іра-Сонечко• 20 марта 2015
фото не получится фотоапарат на зарядці (батарея) він рожевий там лев намальований позиціонувався як термо, просто подвійні пластмасові стінки, носик прорезинений
Ответ дляMilhert
Читала не дуже гарні відгуки про авент, як вам ці поїльники?
в нас є і авент і кампол, ще 2 назви не памятаю, лінь іти дивитись. Беріть любий де носик чи його кінчик сіліконовий і не дирочка, а просто надріз, з такого текти не буде. Є в нас один, там два надрізи - він поганий, перемичка бистро рветься і він тече