И.О. человека• 27 марта 2015
Крассовки carters саме такі в кого є ?
Хочу замовити такі красовки ,які вони по якості ?Ніколи carters не замовляла ..перши й раз хочу замовити дитині взуття
РокерША• 27 марта 2015
Кроссовки, кросівки - выбирайте, что Вам больше нравится. Но не крАссовки и не крАсовки, я Вас прошу
И.О. человека
• 27 марта 2015
Ответ дляРокерША
Я надіюсь це не моя вчителька по укр.мові
Дякую буду знати)Але в моєму питанні ви і так не відповіли
Мааарковная• 27 марта 2015
Ответ дляРокерША
это от слова красоваться
Анчо Ус• 27 марта 2015
Ответ дляИ.О. человека
у нас синие с оранжевым, они совсем легкие -летние, но классные)
Мааарковная• 27 марта 2015
Ответ дляИ.О. человека
не знаю как качество, но симпатичные. А одежда у них просто супер
РокерША• 27 марта 2015
Ответ дляИ.О. человека
Вибачте, відповідаю: я не знаю, в кого є такі кросівки.
Ні, я не Ваша вчителька.
И.О. человека
• 27 марта 2015
Ответ дляАнчо Ус
Завжди замовляла next ,але ціни не радують зовсім
Хочу замовити таку модельку .коли вже буде тепло,цікавить чи ніжка в дитини не буде мокрою...
И.О. человека
• 27 марта 2015
Ответ дляРокерША
Ні, я не Ваша вчителька.
от саме в кого вони є ,я і хочу почути відповідь,бачу у вас немає
Гарних вам вихідних
И.О. человека
• 27 марта 2015
Ответ дляМааарковная
давно купляла ще бодіки дитині ,якість дійсно класна.А от взуття немала можливості протестувати
Анчо Ус• 27 марта 2015
Ответ дляИ.О. человека
не думаю, что ножка будет мокрой
И.О. человека
• 27 марта 2015
Ответ дляАнчо Ус
не думаю, что ножка будет мокрой
головне щоб не парили...Минулого літа були в нас від OshKosh ніжка була мокрою чомусь
Анчо Ус• 27 марта 2015
Ответ дляИ.О. человека
минулої весни ми носили картерс сині кросівки з зеленим з блимаючими вогниками, а літом ще й ошкош макасини сині з оранжевим, мокрі ноги були лише від роси)
Кто крайний?• 27 марта 2015
У нас такие, как на фото, ножка иногда бывает мокрой, но мне, кажется, это особенности ребенка, у нас даже в кожаных ножки потеют.(
А по качеству - нравятся, одни относили, в этом году уже следующий размер обували.