ПИПИКНУТАЯ• 28 марта 2015

Я дуже люблю сало. Салооооо - найкраща в світі їжа. Сало - сила!

Чи любите ви сало так, як люблю його я?
Шматочок свіжого, тоненького, обсмаженого соломою, злегка підсоленого сала з чорним хлібом - насолода для моїх смакових рецепторів.
Трохи гірчички, та з бородинським хлібом і солоним огірком - свято для гурмана.
А як взяти сало, та з часником перекрутити, і на гріночку - нірвана.
Борщик товченим салом заправити - добрішого борщу й не придумаєш.
Як порізати тоненькими смужками, та загорнути рулетиком зі шматочком свіжого огірка, перчику та гілочкою укропу - згиньте, суші, ви нікчемні!
Сало й цибулина до дідового самогону? Та то ж ліки!

А за того, хто мені вранці до кави подасть житній тост з тонесеньким салом із проростю, вийду заміж!!!

То ви згодні зі мною, що сало - то найкращий в світі продукт?
Результат:
вже голосів: 108
57 (52.78%) Згодна!!!
20 (18.52%) Ненавиджу сало
18 (16.67%) Сало як сало, звичайна їжа
9 (8.33%) Тю, що за тема? Автор, ти тупа корова? А ну, покажіть результати
4 (3.7%) Я на дієті, сижуреву
Сладкий лимончик• 28 марта 2015
А я, до речі, обожнюю сало. Зараз якраз в духовці картопелька печеться, сало в холодильнику застигає і оселедчик в баночці чекає.
Оч@ров@Шк@• 28 марта 2015
Ответ дляБрызжу ядом
у меня вообще нет знакомых из села.
Плохо что с родней не общаетесь!
Ангел-предохранитель• 28 марта 2015
у нас вся семья любит сало,в месяц 3-4кг съедаем
Не против• 28 марта 2015
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я на диете но не сижу и не реву!Потому что до 12 мне можно все и я иногда когда захотелось ем сало,или в обед с с борщиком ела и при этом худела!
Від сала, між іншим, не поправляються. Я десь читала, що навпаки, худіють. І більше того, там багато відамінів і сало дуже добре впливає на злоровя печінки. Це наш національний еліксир.
Брыкалка• 28 марта 2015
Ответ дляБрызжу ядом
у меня вообще нет знакомых из села.

Ну надо же.. А я думала такие узкомыслящие дамочки только в анекдотах и демотиваторах бывают
На нет((
автор ПИПИКНУТАЯ • 28 марта 2015
Ответ дляКошкинДом
я, пожалуй, даже перещеголяю Вас . Я сало очень люблю, и могу его съесть сколько угодно без хлеба. Хотя и говорят ’Дурный, як сало бэз хлиба’, а я сало люблю в любом виде
Не против• 28 марта 2015
Ответ дляСладкий лимончик
а ще з морозильничка, горілочик. щоб тягнулася ммммммм
автор ПИПИКНУТАЯ • 28 марта 2015
Ответ дляНе против
Отож!
irocchka@@@@@@@@• 28 марта 2015
сало не люблю,но вы так рассказали,что слюнки потекли))
Не против• 28 марта 2015
Ответ дляirocchka@@@@@@@@
Та як же ш його можна не любити. Ви просто, не там і не те їли ))))
автор ПИПИКНУТАЯ • 28 марта 2015
Ответ дляСладкий лимончик
Ой яка смакота, ресторанна страва!
миссДавеча• 28 марта 2015
Ответ дляНе против
блин...и чтобы капелька росы по бутылке стекала и оогурчиком закусить с салком...ом ном ном, ом ном ном
автор ПИПИКНУТАЯ • 28 марта 2015
Ответ длямиссДавеча
Оч@ров@Шк@• 28 марта 2015
Ответ дляНе против
Это я на вопрос в опросе,я на диете сижуреву!Конечно если его с картошечкой нажарить и с яйцом ,часиков в 8 вечера то попа вырастет!
Не против• 28 марта 2015
А як воно все романтично десь на природі.... Над вогнем, та на патичку посмажити.... куди тим шашликам браатися
автор ПИПИКНУТАЯ • 28 марта 2015
Ответ дляНе против
Точно!!!
Директор Пляжа• 28 марта 2015
А копченое можно поджаривать сало ?
Не против• 28 марта 2015
Ответ дляДиректор Пляжа
А копченое можно поджаривать сало ?
а чого ж не можна... можна
ZaRaZa• 28 марта 2015
Я б сало їв і салом умивався,
На салі б спав і салом умивався)))))
миссДавеча• 28 марта 2015
Ответ дляZaRaZa
Я б сало їв і салом умивався,
На салі б спав і салом умивався)))))
автор ПИПИКНУТАЯ • 28 марта 2015
Ответ дляZaRaZa
Я б сало їв і салом умивався,
На салі б спав і салом умивався)))))
Оч@ров@Шк@• 28 марта 2015
Ответ дляZaRaZa
Я б сало їв і салом умивався,
На салі б спав і салом умивався)))))
укрывався!
Alina Alina• 28 марта 2015
сало- сила. но любовь к нему приходит не сразу.
я полюбила его в прошлом году. обнаружила что шкурка от сала- вкусно. и что свежее сало- тоже вкусно. и что сало копченое- ум-м-м. а еще- сало с чесноком- прекрасное дополнение к черному хлебу и удивительно питательно. за это и люблю- съешь кусочек а больше и есть не хочется- удобно для тех кто на диете.
кураГАЛЯ• 28 марта 2015
ой....свіжеьке сальце з чорним хлібом, та із запашним помідорчиком з городу....
...і нехай повиздихають усі москалі))))
ЗабежАЛОЧКА• 28 марта 2015
Ответ дляБрызжу ядом
у меня вообще нет знакомых из села.
У меня тоже нет даже родственников из села и что? Я обожаю копченое сало, обычно люблю только пока оно свежее(у нас ярмарка каждую неделю)
Вумна вутка• 28 марта 2015
Ответ длякураГАЛЯ
...і нехай повиздихають усі москалі))))
natalita29• 28 марта 2015
Сало люблять усі добрі люди, тільки деякі бояться у цьому зізнатися. А лихі люди сало не люблять, бо сало знає, що вони лихі, і їм не смакує.
Цікаво, а чому всі під анонімом пишуть? Всі стидаються своїх уподобань?