ДваДваВосемь• 01 апреля 2015
Як правильно оцінити співпрацю?
Ситуація: отримала куплений товар, він мені не сподобавсь; товар повернула продавцю без проблем і отримала свої кошти назад. Як у такому випадку оцінити співпрацю, щоб не знизити рейтинг продавця?! Мені відмітити, що /Сделки не было/ чи інший варіант обрати?
Кто крайний?• 01 апреля 2015
Ответ дляДваДваВосемь
Чи не оцінювати?
Чому Ви не можете запропонувати свій варіант продавцю. Ви ж розійшлись добре.
Просто якщо Ви не оцінете, у продавця буде належний червоний запис. За що, за те що Вам не сподобалась річ, а продавець прийняв її без перешкод?
Чудо-Рыба-кит• 01 апреля 2015
Ответ дляКто крайний?
Який саме свій варіант? Товар мені не сподобавсь, бо він мав бути новий, а виявився неновий. Так як питання із поверненням вирішили швидко (правда за мій рахунок), то запитую, як у таких випадках правильно виставляється оцінка?