Кнопкотык• 01 апреля 2015
Вопрос об образовинии
Девочки,подскажите,может кто то знает нужно ли сдавать тесты, если есть высшее образование и хочу получить другое?
Отчебучкина• 01 апреля 2015
Ответ дляКнопкотык
Извените образование с телефона сижу не увидела.
извЕните???
Учиться, бегом учиться!
Просто звязда• 01 апреля 2015
Ответ дляЯ такое
образовИнИЕ?
думаете поможет?
не уж то не понятно, опечатка?
Веснушка• 01 апреля 2015
Автор, якщо ви ідете у ВНЗ післядипломної освіти - то не треба. Якщо ідете на той самий напрямок, іншу спеціалізацію - можна домовитися про зарахування + академрізницю доздати. Якщо з нуля не споріднена освіта - лише ЗНО.
Кнопкотык
• 01 апреля 2015
Ответ дляВеснушка
Если образование економическое,а нужно поступать на юридический факультет
ДинамоКит• 01 апреля 2015
Ответ дляВеснушка
логично попросить у вас ссылку. Давайте, удивляейте
Ответ дляВеснушка
Якщо з нуля не споріднена освіта - лише ЗНО. ???? Де таке написано?
Веснушка• 01 апреля 2015
Ответ дляIrairinap
де написане інше?
якщо я з економічною освтою збираюся поступати в медичний, то мене треба брати за красиві очі чи за економічний диплом? Для вступу знання треба. А як їх перевірити? Відповідь: ЗНО.
Веснушка• 01 апреля 2015
Ответ дляКнопкотык
автор, ви з Києва? юридична освіта дуже популярна, шукайте ВНЗ післядипломної освіти - для вас ідеальний варіант. Ступінь отримаєте набагато швидше.
Ответ дляВеснушка
де написане інше?
Ответ: Экзамены, которые вы будете сдавать в ВУзе при поступлении и проверят ваши знания в области медицины (или что там нужно), а ЗНО -это общеобразовательные школьные дисциплины!
Веснушка• 01 апреля 2015
всі мої знайомі отримали дипломи в Інституті післядипломної освіти при університеті Шевченка.
ДинамоКит• 01 апреля 2015
Ответ дляВеснушка
де написане інше?
а вам не знайоме словосполучення ’ вступні випробовування’?
Веснушка• 01 апреля 2015
Ответ дляIrairinap
по-перше, при вступі в медичний перевіряють як раз лише шкільні знання - хімія, біологія і ще парочка.
по-друге, хто буде скликати заради мене одної екзаменаційну комісію? професорам в універі що, робити нема чого?
Ответ дляВеснушка
Все це у вас перевірять на вступних іспитах, а за законом комісія формуєть в незалежності від кількості осіб, які будуть складати ці іспити! Так, для одного також вона буде сформована! Більше того, комісія формується на багато раніше, ніж складаються вступні випробування!
ДинамоКит• 01 апреля 2015
Ответ дляВеснушка
вы прикалывааетесь? В Украине чётко определены университеты,институти,которые имеют право учить и выдавать документы об образовании студентам с числа тех,кто имеет диплом о высшем образовании и хочет получить ещё одно. И поверьте,у них есть и программы вступительных экзаменов и учебные программы.