...аяприкольная• 06 апреля 2015
взуття minimen. брати?
Знайшла в магазині. Ціна 390 грн, бо один був на вітрині, і трішки відрізняється. Але якби мене не попередили, яб сама і непомітила)) якість супер. Брати чи шукати інші?
Кы-ы-ы-ця• 06 апреля 2015
берите и не думайте. цена хорошая, а через 5-10 одеваний они все-равно одного цвета будует.+ если кожа кремчиком их. Если замша- распылителем. и будет вам один цвет
...аяприкольная
• 06 апреля 2015
Ні, я про те, що трішки відрізняється)) які зараз ціни на них взагалі? 390 це нормальна ціна?
...аяприкольная
• 06 апреля 2015
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Ви праві, так і буде)))
Кы-ы-ы-ця• 06 апреля 2015
Ответ для...аяприкольная
Ви праві, так і буде)))
Ну от. ы нащо вам переплачувати, купуючи грн за 700+ якщо ефект такий самий буде за пару прогулянок