Скомуниздила• 07 апреля 2015
харчування дитяче Хумана? Ваші дітки їдять?
Купили кашки хумана для малечі. А дитина не хоче їх істи....не розумію чому
Як ваші діти? Їдять охотно?
Уходя дверю не хлопать• 07 апреля 2015
Как по мне Хумана самое отвратительное детское питание. Назначили нам его как недоношенным 8 лет назад Хумна-ПРЕ. Гадость,гадость у ребенка начались проблемы.
Манный комочек• 07 апреля 2015
помню кормила смесями нутрилон, нан, не подошло ничего, а хумана детская смесь была идеальной для моего ребенка. 4 года назад.
Для драки• 07 апреля 2015
моя старшення дуже любила кашки Хумана, ми їй купували до 3-х років
за рекомендацією лікаря купували лише Хуману, так як дитина схильна до алергій інші не підходили і як на мене були занадто солодкі, що для дитини ну зовсім не корисно
а молодшому вже рік і кашку він випльовує, але мяско любить.. в дітей напевне свої смаки і уподобання)
Скомуниздила
• 07 апреля 2015
Ответ дляoksanchyk
уточнення, ви про кашу чи про суміш(замінник грудного молока)?
про кашу