13 июля 2012

Весілля і т. п.

Мені от цікаво-а чи багато хто тут на форумі заміжній із штампом в паспорті,обручкою на пальці?
а ще цікаво щодо вінчання-усі вінчалися?
про себе скажу:живемо разом в громадянському шлюбі.заміж швидше не хочу я.і дітекй поки теж не хочу я.чому?..не знаю..недоросла мабуть шолі...(мені 26 єслі шо)))
показать весь текст
Льва 14 июля 2012
Ответ дляАноним
Вы же консерватор!
А это оскорбление нынче? Я тоже консерватор. Гражданского барака лично для себя не приемлю, в связи со взрывным характером. И что? Нельзя высказать свое мнение,чтоб не получить подобное высказывание?
Hello 14 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
а кращого варіанту і бути не може))))справді))я не хвалюсь-стверджую факт)))

і може всетаки хтось мені скаже як в одну свою відповідь вліпити декілька ваших постів?а то виходить тут половина моїх же постів на окремі ваші відповіді...
Не ... каждому отвечайте . Каждому.
Все на ваши вопросы ответили , а теперь ваша очередь.
mysh 14 июля 2012
замужем, с кольцами-штампом-венчанием, уже 7 лет, до этого 5 лет встречались, жили 4 месяца вместе до свадьбы - считаю это положительным опытом
InnaLenska 14 июля 2012
Со штампом в паспорте была замужем первый раз 11 лет назад. Сейчас у меня второй муж гражданский, осенью будет уже 8 лет как мы вместе живем, дочка 4 года записана на мужа. По поводу официальной росписи я не зацикливаюсь, мы считаем себя семьей и это главное.
Люда 25 14 июля 2012
я замужем а августе уже 6 лет будет, до росписи жил пол года, расписались, заранее договорились обвенчаться и заводить детей если проживем счастливо 5 лет, в прошлом году обвенчались, счастье есть, детей пока нет. Теперь думаю, может сразу нужно было это все сделать?
автор фан L.O.S.T. 14 июля 2012
Ответ дляАноним
А батьки Вашого партнера (чи чоловіка? ), як відреагували?
перепрошую-відреагували на що саме?на те,що живемо разом без штампу і весілля?
нормально.а як їм реагувати?..він доросла людина.сказав буде так знач так і буде як сказав.нам же не по 13 років)
автор фан L.O.S.T. 14 июля 2012
Ответ дляЛьва
А это оскорбление нынче? Я тоже консерватор. Гражданского барака лично для себя не приемлю, в связи со взрывным характером. И что? Нельзя высказать свое мнение,чтоб не получить подобное высказывание?
а взривний характер це ищось страшне?))
на своєму прикладі скажу-хтось один повинен бути розумнішим,терплячішим))в моєму випадку-це мій чоловік)))я псіх ще той)))
в кожного своя думка-тому і створилап тему=-цікаво читати думки-особливо якщо вони чесні і відверті)
кожен має право на свої погляди та думки)
думаю Вас тут ніхто ображати не хотів)
автор фан L.O.S.T. 14 июля 2012
Ответ дляHello
Не ... каждому отвечайте . Каждому.
Все на ваши вопросы ответили , а теперь ваша очередь.
та без проблем-мені не лінь))це я до того,що може то якось не гарно відписувати майже на кожен пост..я з радістю)))
автор фан L.O.S.T. 14 июля 2012
Ответ дляЛюда 25
я замужем а августе уже 6 лет будет, до росписи жил пол года, расписались, заранее договорились обвенчаться и заводить детей если проживем счастливо 5 лет, в прошлом году обвенчались, счастье есть, детей пока нет. Теперь думаю, может сразу нужно было это все сделать?
не засмучуйтесь-дітки будуть! принаймі я Вам цього бажаю від щирого серця!
nova_mama 14 июля 2012
Замужем 3 года, есть один карапуз 1,8. Не венчаны. Встречались чуть больше года, вместе до свадьбы не жили. Сейчас мне 33. Кольца носим, даже нравится. Снимаем вместе - в поездки, например, чтобы не потерять.
Опыт ’гражданского’ брака у меня был, не понравилось. Видимо, не моё, издержки воспитания.
автор фан L.O.S.T. 14 июля 2012
а тепер мені ще стало цікаво-ті,хто тут відписувався,що заміжні чи не заміжні за другим чоловіком.(офіційно чи не офіційно нема різниці) як реагували на це насамперед ваші батьки,родичі,друзі ну і діти якщо такі були від першого шлдюбу(ну чи не шлюбу)?
і ще одне-чи ви щось почерпнули з минулого сімиейного життя-напр.якісь помилки суттєві робили чи щось на кшталт?
namisha 14 июля 2012
Жила гражданским браком 3 года. Потом расписались (только потому что мне хотелось свадьбу и белое платье) и повенчались (не могу сказать, что это было зрелым решением, мне было 22 года и просто захотелось), уже 4 года в фиктивном разводе, расписываться снова смысла не вижу. Кольца не носим. Фамилия у меня моя, у дочки мужа.

’То есть, если Ваша дочь пойдёт сожительствовать к кому-то - Вы не будете против?’

Я не просто не буду против, я буду всеми руками за. Я буду против официального оформления отношений дочери без хотя бы нескольких месяцев гражданского брака. Нужно же сначала узнать своего будущего мужа ’в быту’ и само собой в сексе. А можно и вообще не расписываться. Ничего штампы о браке и разводе не изменили в нашей жизни.

Штамп имеет значение, если чувства слабы.

Венчание важно для людей верующих. Для верующих людей венчаться через 35 лет совместной жизни - бред. Прожить 35 лет
в грехе (если вы верующий человек, то это так и есть), а потом венчаться...

Все ИМХО. На истину не претендую.
namisha 14 июля 2012
Забыла добавит - с мужем вместе уже 13 лет. Дочери почти 9 лет.
Аноним 14 июля 2012
Жила гражданским браком - ничего хорошего. Расстались
Сейчас замужем (три года уже), венчаны, кольца носим, ребенку два года. Мы счастливы!!!
Аноним 15 июля 2012
Автор, прочитала Ваше запитання і зрозуміла, що я не одна така - трішки неправильна :)))
Заміж не хотіла, стрьомно якось було. При тому, що знайомі з коханим були 8 років, зустрічались 7 років, жили разом 6 років. Пропозиція вийти заміж прозвучала відразу через місяць після початку зустрічання. На щастя, без падання на коліно і перстня, бо я розсміялась і запропонувала перевірити коханому свій психічний стан :))) Він добре знав, що заміж я не хочу категорично, але кожного року в різний час робив пропозиції. Але я мусила його перевірити зі всіх сторін, так би мовити. Чекала, коли буде 100% впевненість, що він - саме той. Боялась, що тільки вийду заміж і відразу зустріну того, кого чекала все життя :(
Дітей хотіла не раніше 30-35 років, дитячий крик, плач, бзіки і істерики чужих дітей доводили мене до божевілля за 5 секунд :)
Ще однією причиною була відсутність нормальних житлових умов, а також моя загруженість на 2 роботах одночасно + аспірантура.
Але, як то кажуть, ’людина планує, а Бог керує’. Якимось чудом-дивом я завагітніла (ми обоє не можемо зрозуміти, як це сталось, бо я пила протизаплідні) і відповідно за цим послідувало весілля, вінчання (народження дитини не в церковному шлюбі у нас в родині вважається неприпустимим) з обручками і всім решта.
Мушу сказати, що я була розчавлена, коли взнала про вагітність - здавалось, що весь мій світ, який я будувала так довго, валиться в прірву. Що кар’єра закінчена, що життя круто пішло вниз і т.д. Але вже через пару місяців я зрозуміла, що все в житті другорядне в порівнянні з рідною дитиною і люблячим чоловіком, який готовий у всьому допомогти. Я ні на грам не шкодую, що вийшла заміж. Тим більше я шаслива, що маю чудову донечку - татову копію :)))
Кар’єра продовжується (з набагато кращими результатами, ніж до декрету) і я розумію, що все, що не стається, все на краще!
Щиро вдячна Богу за мою вагітність, бо сама я настільки боягузлива, що боялась взяти на себе відповідальність сказати ’так’ стільки років. Певно і зараз жили б цивільним шлюбом і при натяку чоловіка про дітей я б тільки кривилась і казала, що ще не час :) І так до пенсії )))
автор фан L.O.S.T. 15 июля 2012
Ответ дляАноним
Автор, прочитала Ваше запитання і зрозуміла, що я не одна така - трішки неправильна :)))
Заміж не хотіла, стрьомно якось було. При тому, що знайомі з коханим були 8 років, зустрічались 7 років, жили разом 6 років. Пропозиція вийти заміж прозвучала відразу через місяць після початку зустрічання. На щастя, без падання на коліно і перстня, бо я розсміялась і запропонувала перевірити коханому свій психічний стан :))) Він добре знав, що заміж я не хочу категорично, але кожного року в різний час робив пропозиції. Але я мусила його перевірити зі всіх сторін, так би мовити. Чекала, коли буде 100% впевненість, що він - саме той. Боялась, що тільки вийду заміж і відразу зустріну того, кого чекала все життя :(
Дітей хотіла не раніше 30-35 років, дитячий крик, плач, бзіки і істерики чужих дітей доводили мене до божевілля за 5 секунд :)
Ще однією причиною була відсутність нормальних житлових умов, а також моя загруженість на 2 роботах одночасно + аспірантура.
Але, як то кажуть, ’людина планує, а Бог керує’. Якимось чудом-дивом я завагітніла (ми обоє не можемо зрозуміти, як це сталось, бо я пила протизаплідні) і відповідно за цим послідувало весілля, вінчання (народження дитини не в церковному шлюбі у нас в родині вважається неприпустимим) з обручками і всім решта.
Мушу сказати, що я була розчавлена, коли взнала про вагітність - здавалось, що весь мій світ, який я будувала так довго, валиться в прірву. Що кар’єра закінчена, що життя круто пішло вниз і т.д. Але вже через пару місяців я зрозуміла, що все в житті другорядне в порівнянні з рідною дитиною і люблячим чоловіком, який готовий у всьому допомогти. Я ні на грам не шкодую, що вийшла заміж. Тим більше я шаслива, що маю чудову донечку - татову копію :)))
Кар’єра продовжується (з набагато кращими результатами, ніж до декрету) і я розумію, що все, що не стається, все на краще!
Щиро вдячна Богу за мою вагітність, бо сама я настільки боягузлива, що боялась взяти на себе відповідальність сказати ’так’ стільки років. Певно і зараз жили б цивільним шлюбом і при натяку чоловіка про дітей я б тільки кривилась і казала, що ще не час :) І так до пенсії )))
точно схожа)тільки я ще не одружена))практично те саме і я сказала))
я не кажу,що я категорично не хочу ні заміж,ні дітей)
іноді хочеться-рідко але буває))
але поспішати нікуди не хочу.і не тому,що не впевнена в людині,а тому,що мені і так добре))
не зважаючи на власне житло,забезпеченість я не спішу) от якщо завагітнію-тоді розпишемось)
ніякої хімії не пила,не пю і не буду пити))ніяких спіралей і т.п.)))я це не визнаю,бо це все шкідливо.я взагалі мінімум таблеток намагаюсь вживати.

а за вашу пару я лише порадію)))добре,що у вас все добре)))
Ответ дляЛьва
А это оскорбление нынче? Я тоже консерватор. Гражданского барака лично для себя не приемлю, в связи со взрывным характером. И что? Нельзя высказать свое мнение,чтоб не получить подобное высказывание?
А ну , а ну!!!!)))
Расскажи, какая связь, между врыв характером и граждан браком, типа пойдеш или выгониш быстрей, или как?)))))
Блин, а я консерватор, не поэтому)))))
Если серьезно, то у меня такая семья и нравы, что не забалуеш, в этом отношении, ну и воспитание отложилось конеш!
В идеале естест, один и навсегда, не всегда это счастье выпадает, к сож!
Но например свою ласточку, уже буду учить, на своем опыте, перечить не стану, но все , все расскажу!
Я терь жалею, что сбегала из под венца, стоко платьев и свадеб пропало, по моему сценарию((((
Неправильно это)))))))
автор фан L.O.S.T. 16 июля 2012
Ответ длямаруся мама стеши
А ну , а ну!!!!)))
Расскажи, какая связь, между врыв характером и граждан браком, типа пойдеш или выгониш быстрей, или как?)))))
Блин, а я консерватор, не поэтому)))))
Если серьезно, то у меня такая семья и нравы, что не забалуеш, в этом отношении, ну и воспитание отложилось конеш!
В идеале естест, один и навсегда, не всегда это счастье выпадает, к сож!
Но например свою ласточку, уже буду учить, на своем опыте, перечить не стану, но все , все расскажу!
Я терь жалею, что сбегала из под венца, стоко платьев и свадеб пропало, по моему сценарию((((
Неправильно это)))))))
думаю,що більшість із нас тут романтичні дурочки(в хорошому значенні цього слова)),я теж так мріяла-щоб один і назавжди.але той перший виявився чмом ще тим.певно до кінця життя шкодуватиму що він був першим.жаль,що не мій чоловік був першим...