13 июля 2012

Весілля і т. п.

Мені от цікаво-а чи багато хто тут на форумі заміжній із штампом в паспорті,обручкою на пальці?
а ще цікаво щодо вінчання-усі вінчалися?
про себе скажу:живемо разом в громадянському шлюбі.заміж швидше не хочу я.і дітекй поки теж не хочу я.чому?..не знаю..недоросла мабуть шолі...(мені 26 єслі шо)))
показать весь текст
Аноним 13 июля 2012
официально не расписана (в финансовых интересах),по документам официально не проживаем, вместе 4 года, 2 детей, дети на его фамилии (она красивее), кольцо подарил, но не ношу (кольца вообще не ношу)
nade4ka_cc 13 июля 2012
замужем 4 года,гражданский 6, вместе 15,не венчаемся так как считаем это очень серьёзным шагом ,а мы к нему не пришли пока,двае малявок 1,2,мне до 28 тоже не хотелось,а теперь получаю невероятный кайф быть мамой.
ЮююЛллЯяя 13 июля 2012
Мне тоже 26 лет.Замужем 3 года.Со штампом и кольцом.Венчанные.Воспитываем маленького сынуличку (1.10).
Ксюхин 13 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
ті самі обовязки)))різниця хіба що дружина офіційна мае більше шансів відсудити майено і аліменти при розлученні))))
таки алименты не жене, а ребенку! Тут дело в совести мужчины. Не захочет помогать растить ребенка - никакой суд и пристав не смогут его заставить( по крайней мере в этой стране). А выходить замуж только по этой причине - как минимум глупо. Ну неужели, мы женщины, такие ’инвалиды’, что не сможем обеспечить себя и свое чадо?! Да и штамп в паспорте никого еще не удержал от ухода......
Ясина мама 13 июля 2012
І мені 26,розписана,повінчана,з обручкою ось вже 4 роки,є донечка)Щаслива разом зі своєю сім´єю)
автор фан L.O.S.T. 13 июля 2012
отож...якщо хтось захоче піти-жодні штапми і діти не втримають разом.

П.С. кнопки опитування ліньки було))мені цікавіше відповіді почитати))))
я розумію,що більшість дорослих(тобіш старших) жінок проти співжиття.Але кожен сам собі обирае чи за власним бажанням чип по обставинах чи ще якісь причини))
а є такі як я-мені так добре от і не спішу))
хіба як завагітнію і в нас все буде ок-от тоді розписатись можна-щоб дитина була на батььківському прізвищі і офіційно мала тата і маму. а що вінчання-пост № 12 і № 29. підтримую на всі 100%.
в нас же більшість як-женячка,вінчання,пянка,купа бабла вгрохана а тут бац і розлучення.Вінчатись треба коли прожили разом достатньо(достатньо для мене не менше 8-10 років.) і разом пережили всього.а отак от зустрічатись 1-3 роки потім поженитись-розписатись,забацати дитину-це ж раз плюнути! а через 1-1.5 року-не зійшлись характерами.і головне-страждае дитина.в мене практично всі друзі,знайомі,однокласники і одногрупники саме иак і живуть-дитина страждае.мамаша на папашу наговорює купу гидоти.одні сварки і обвинувачення.для чого питаеться створювати сімю якщо в тебе вже 2 чи 3 чоловік і з усіма трьома-двома ти вінчана???не розумію.
особисто для мене важливіший штамп і обручка,аніж вінчання)
можлдиво через величезний досвід знайомих,родичів,однокласниць і т.п. я боюсь виходити заміж?....
caramel35 13 июля 2012
Удалено администрацией
caramel35 13 июля 2012
Удалено администрацией
автор фан L.O.S.T. 13 июля 2012
а я не мамочка,не заміжня,без штампа і кольца-пашла гулять
caramel35 13 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
а я не мамочка,не заміжня,без штампа і кольца-пашла гулять
Удалено администрацией
автор фан L.O.S.T. 13 июля 2012
Удалено администрацией
Dobra 13 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
таки егоїзм і нарцисизм)))
але щодо народження-маю стосунок до медицини.скажу чесно-я боюсь тут народжувати.боюсю тупості лікарської,байдужості,вони ж ні хрєна не зроблять поки бабла не дасиш.
Крім тупості медиків є багато ризиків - можна просто опинитись не в тому місці і не в той час. на все Божа воля. І медики є хороші, я свого лікаря на роди вирахувала по форумах, у нього гасло - життя і здоровя, гроші - другорядне.
caramel35 13 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
Удалено администрацией
fefnena 13 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
Удалено администрацией
caramel35 13 июля 2012
Ответ дляfefnena
Удалено администрацией
Аноним 13 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
а я не мамочка,не заміжня,без штампа і кольца-пашла гулять
Удалено администрацией
автор фан L.O.S.T. 13 июля 2012
Удалено администрацией
caramel35 13 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
Удалено администрацией
caramel35 13 июля 2012
Ещё раз СПАСИБО всем!!!!
Аноним 13 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
Удалено администрацией
fefnena 13 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
Удалено администрацией
caramel35 13 июля 2012
Ответ дляfefnena
Удалено администрацией
автор фан L.O.S.T. 13 июля 2012
чому це я повинна проходити повз?
я ненавиджу спам.особливо в моїх темах.
в мене свої погляди на світ.Вам ніхто нічого не навязує але і я не хочу благодійного спаму.
можете закидати тухлими яйцями.
fefnena 13 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
чому це я повинна проходити повз?
я ненавиджу спам.особливо в моїх темах.
в мене свої погляди на світ.Вам ніхто нічого не навязує але і я не хочу благодійного спаму.
можете закидати тухлими яйцями.
Всего хорошего, удаляюсь в свою темку, спасибо за помощь!
caramel35 13 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
чому це я повинна проходити повз?
я ненавиджу спам.особливо в моїх темах.
в мене свої погляди на світ.Вам ніхто нічого не навязує але і я не хочу благодійного спаму.
можете закидати тухлими яйцями.
И не подумаю закидывать))) Девочки из Вашей темы УЖЕ перечисляют деньги))Так что СПАСИБО Вам за темку, которую не прошли стороной, а заодно и не остались равнодушными и к нашей!
автор фан L.O.S.T. 13 июля 2012
Ответ дляcaramel35
И не подумаю закидывать))) Девочки из Вашей темы УЖЕ перечисляют деньги))Так что СПАСИБО Вам за темку, которую не прошли стороной, а заодно и не остались равнодушными и к нашей!
я рада що вони перераховують.лиш би допомогло.
Аноним 13 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
Удалено администрацией
irina1 13 июля 2012
Замужем,венчана 3 года, ребенку 1г 4мес. До брака сожительствовали 2 года, не жалею!
Аноним 13 июля 2012
Гражданский брак - руку Вы не предлагаете , сердца у Вас нет, тогда дайте хоть на шею Вам сяду
Шютка
автор фан L.O.S.T. 13 июля 2012
Ответ дляАноним
Удалено администрацией