СернаМоисеевна• 08 апреля 2015

Навчання у садочках АЛСКО

Доброго дня, дівчата! Таке питання, вчора записалися у садок , завідуюча запропонувала вибрати групу платна або безоплатна, каже краще платна .... Записалися ми чи варто ходити в Алско , чи ні?дякую
куркулиха• 08 апреля 2015
Мої діти ходили, їм подобалися заняття. Попросіть перелік предметів, в нас було по 2 предмети кожного дня, результати заняття були помітні, тільки німецького 1 раз на тиждень замало як на мене. Закінчили садок минулого року. Там ще внесок щороку ми платили.

автор СернаМоисеевна • 08 апреля 2015
Ответ длякуркулиха
я просто вчора перечитала Інтернет і вже думаю може я не правильно зробила! Внески то не проблема головне , щоб малюку подобалось
автор СернаМоисеевна • 08 апреля 2015
Ответ длякуркулиха
Ви в який садок ходили?
куркулиха• 08 апреля 2015
176, лісовий масив, ще з логопедом займалися додатково, приходили хоч на 8, хоч на перше заняття на 10, ніяких нарікань, дуже сподобалося.