Асталависта бэйби• 14 июля 2012
Допоможіть знайти ліки для мами, ПУРІНЕТОЛ, ВЕСАНОЇД
Допоможіть купити ліки для мами, вона хвора на рак крові ЛЕЙКОЗ М3 , таблетки ПУРІНЕТО приймає щодня по 3шт, в баночці 25шт, в Україні зараз замовити важко, немає диллерів, можливо хтось має вихід за кордон, таблетки потрібні у великій кількості їй пити їх ще років 5!!! Якщо їх не буде то хвороба може прогресувати....
Здравствуйте!
Мы маме недавно доставали онкопрепараты через контору АстраЗенека. Позвоните по тел 095 275 86 42, парня зовут Богдан, спросите у него про эти лекарства. Может он подскажет где еще спросить. Если нет- маякните мне, дам номер онкосклада в Киеве и телефон химиотерапевта, который тоже может знать, где их взять. Нам он нашел эту контору и там даже акция была.
Держитесь!