1. Скільки сухих дріжджів потрібно на 1 кг борошна( в реалі, а не як написано на упаковці)?
2. Де і як ви тримаєте тісто, щоб воно гарненько піднялось?(Може, обмотуєте ковдрами, може, ще щось) У мене в квартирі особливо теплих місць не має.
mnadiyka2009• 08 апреля 2015
дріжджі, як на мене, краще співставляти з кількістю рідини, я так роблю
mnadiyka2009• 08 апреля 2015
рідину нагріваете так,щоб не гаряче руці було, робите все по рецепту, ставите в тепле місце(біля батареї наприклад)
Сашкина мама• 08 апреля 2015
ставлю емкость с тестом в кастрюлю с очень теплой водой, или еще ставлю на конфорку рядом с включенной на 1-чку. А вообще молоко или вода в тесте изначально должны быть теплыми