Виталина 777• 12 апреля 2015

що це - допоможіть?

Христос Воскрес! була в церкві. прийшла - виймаємо все з кошика, щоб поснідати, а там лежать копійки - по 10 та по 25. з сімї ніхто нічого подібного не ложив. що це може бути і до чого? дякую.
ДеткамМама• 12 апреля 2015
мелочь у людей из рук выпадала
Юйка• 12 апреля 2015
Кошик без нагляду лишали?
Я думаю, що могли випадково випасти копійки коли збирали подаяння
Litorin• 12 апреля 2015
Не трогайте голыми руками. Выкиньте,если точно никто не положил из своих...
автор Виталина 777 • 12 апреля 2015
НІ КОШИК ПІД НАГЛЯДОМ БУВ. АЛЕ БУЛО ДУЖЕ БАГАТО ЛЮДЕЙ. Я ІЗ ЗНАЙОМИМИ СПІЛКУВАЛАСЯ - НЕ ПРИДИВЛЯЛАСЯ ОСОБЛИВО.
Юйка• 12 апреля 2015
Моя думка - біля церкви ніяких поганих обрядів не проводитиме, тим більше в таке світле свято...
Я думаю вони туди випадково потрапили. Хтось шукав сірники або гроші в кармані і випадково ті копійки випали Вам в кошик. Я б не шкала в цьому чогось недоброго, але на всяк випадок не беріть руками і викиньте десь той дріб`язок
не Я• 12 апреля 2015
Ответ дляЮйка
мне другое говорили,что все вот эти бабки которые вышептывают и вычитывают именно в церкви и перекладывают с одного его проблемы на другого.
автор деньги выкинуть и так что бы их подобрать не смогли.
ok-z• 12 апреля 2015
Несмотря на позитивные комменты, я бы не стала прикасаться к ним руками. Возьмите платочком или салфеткой, вынесите на землю и почитайте молитву
lilikas• 12 апреля 2015
Ясное дело-случайностей не бывает.Порча однозначно!