Зоркая Зорро• 20 марта 2013

вопрос по новой почте

Подскажите пожалуйста, я купила вещь и мне выслали новой почтой на моё имя, сможет получить посылку мой муж если у нас разные фамилии?
nike• 20 марта 2013
да, но только со своим и с вашим паспортами
ЛюбимаЯНЬ• 20 марта 2013
Конечно сможет,если только в паспорте стоит штамп о регистрации, а если гражданский, думаю,нет
Ната Лия• 20 марта 2013
Нет,не выдадут.У нас по крайней мере не выдают.Если посылка только на ваше имя,вы и должны получать
inysik1986• 20 марта 2013
Мой муж ходил прсто с моим паспортом и номером накладной,и все выдавали
Баба-царьлебедь• 20 марта 2013
Если в его паспорте есть штамп об официальном браке с Вами, тогда он может прийти со своим и с Вашим паспортом и получить.
автор sveta.lubenko • 20 марта 2013
Да тут надо надеяться на удачу я так поняла. Спасибо за ответы!
svetlanos• 20 марта 2013
Ответ дляsveta.lubenko
http://novaposhta.ua/delivery/answers/ua
’справа п.4 Чи може родич(дружина / чоловік / батько / мати) або інша особа отримати вантаж з оригіналом паспорту?’
nadin.911• 20 марта 2013
Чи може родич(дружина / чоловік / батько / мати) або інша особа отримати вантаж з оригіналом паспорту? Свернуть ответ

Родич(дружина / чоловік / батько / мати) або інша особа може отримати вантаж замість особи, що вказана в товарно-транспортній накладній (ТТН), якщооголошена вартість менше 2000 грн. та виконується одна із наступних умов:

В ТТН є зворотна доставка, яка не менша ніж оголошена вартість ТТН;
В ТТН немає зворотної доставки, але родич надає оригінал паспорту отримувача та оригінал свого паспорту;
В ТТН немає зворотної доставки, але в паспорті родича написано, що він є близьким родичем(чоловік, дружина, батько, мати).

Для отримання вантажу родичу або іншій особі необхідно:

Якщо отримувати вантаж прийшла особа, у якої в паспорті є відмітки, що реальний отримувач – це її близький родич (наприклад, чоловік прийшов отримувати вантаж замість дружини):

Иметь при себе свой паспорт с отметками;
Знати номер накладної.

Якщо отримувати вантаж прийшла інша особа (наприклад, брат прийшов отримувати вантаж замість сестри, цивільний чоловік - замість дружини, друг - замість свого товариша):

Мати при собі свій паспорт із відмітками;
Знати номер накладної.
Мати оригінал паспорту отримувача, який вказаний у оригінальній накладній.

Родич або інша особа не може отримати вантаж за таких умов:

Якщо отримувач – юридична особа;
Оголошена вартість більше 2000 грн;
Родич не знає номер ТТН.

Увага! Якщо вантаж отримає родич або інша особа, то скористатися процедурою ’«Відновлення номеру ТТН» неможливо.
nadin.911• 20 марта 2013
это с сайта нп
автор sveta.lubenko • 21 марта 2013
Ответ дляnadin.911
это с сайта нп
большое спасибо!!!
Дежурняшная• 21 марта 2013
мой часто получает, тоже фамилии разные....в разных отделениях и городах...
HappyTanchik• 21 марта 2013
девчонки, а наложку муж может получить или нет, я думала, что да, а ему не дали даже с моим паспортом.
Вопрос- это отделение такое или действительно не имеют права?