Справа в тому, що він проживає в Іспанії, там і родився. Має тут рідню....от і приїжджає....До 10 років якось легко було - машинки, конструктори......
А тепер???? Порадьте(((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Vasilisa.m• 14 апреля 2015
Ответ длялюдинка
Я вишила йому картину з зображенням тенісу та кубка( він цим професійно займається) Правда вона не велика)))) І ще би щось хотілося так до 500 грн....
Есть скейт 400гр на эво возрост..
Vasilisa.m• 14 апреля 2015
Ответ дляvera23
Купите ему квадрокоптер, точно будет счастлив
Что за штука просветите;)))
Vasilisa.m• 14 апреля 2015
Ответ длялюдинка
Хм....цікаво))) Я б не проти, треба якось в нього взнати чи він в нього є))))
Есть патриотические прикольные, футбольные мячи;)))
natalita29• 14 апреля 2015
Ответ длялюдинка
В Іспанії)) В нього тут бабця з дідом залишились, ну і я)) Я тітка))
квадрокоптер - это вертолетик на радиоуправлении только на 4 лопасти, у нас есть - ребенку тоже 12 лет - игрушка интересовала такая в 9 лет и ровно на 2 дня((
Цены абсолютно разные, в зависимости от сложности модели
https://www.kidstaff.com.ua/tema-12008406.html - этот мой муж выбрал себе на День Рожденье (30 лет) я в шоке :) Так они с племянником первую неделю пропадали, радовало то, что нужно время на зарядку батареи так они хоть кушали