Лень гуглить• 14 апреля 2015
Хто сидить на мамбі, потрібна допомога!
Хто сидить на мамбі, потрібна допомога, щоб дізнатись про мужчину. Познайомилась 3,5 міс назад, наче спочатку нормальний, потім виявилось що звати не так, є ще кілька нюансів, хочу вивести його "на чисту воду", ато мене бентежить багато його недомовок, підозрюю що обманює.
Лень гуглить
• 14 апреля 2015
доволі симпатичний вживу, але оці його постійні таємниці, жодного нормального побачення з ним не було. Постійно пропонує зустрітись під ніч, з метою інтиму понятно.. додому не веде, постійні відмазки: то гості, то ремонт,... пропонує тільки готель, машина..
Лень гуглить
• 14 апреля 2015
допоможіть щось про нього дізнатись, цікаво, що іншим пише...
Хто має досвід спілкування з мамбістами, поділіться досвідом, а то мале зелене
Почемучка• 14 апреля 2015
Зачем Вам мужик, который хочет от вас только секса? Все эти свиданки для того, чтобы вы раздвинули перед ним ноги
Вот Она Я• 14 апреля 2015
Ответ дляУказка
до гадалки не ходи він одружений, хоче тільки сексу
+10000
Четырёхсторонний скотч• 14 апреля 2015
Та тікайте від нього, він мені секс також пропонував десь під деревом
Лень гуглить
• 14 апреля 2015
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
ви іменно з ним спілкувались?
Лень гуглить
• 14 апреля 2015
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Зустрічались з ним вживу, як він вам представився?