кружкаЭсмарха• 15 апреля 2015
Ребенок ночью плаче.
Посоветуйте что делать. Дочь уже дней 8 просыпается ночью вся в слезах и бродит по дому.....Очень переживаю.
кружкаЭсмарха
• 15 апреля 2015
Ответ дляDушечка
что изменилось в режиме?
Та ничего...все как обычно. На вербную неделю ходила в церкву с бабушкой моей, отстояла полностью службу. вот и началось все.
кружкаЭсмарха
• 15 апреля 2015
Ответ дляКоко Шанель
І що каже сама донька - Ви з нею говорили, запитували?
Она ничего не помнит. Позовчера об дверь даже глаз набила. Утром просыпается в хорошем настроение.
Коко Шанель• 15 апреля 2015
Ответ длякружкаЭсмарха
А до того вона була на подібних службах? Може, перевантажили дитячу психіку, перевтома? Повністю - це скільки саме за часом (я не в курсі, вибачте, скільки служба йде)?
кружкаЭсмарха
• 15 апреля 2015
Ответ дляКоко Шанель
В том году была, все нормально было. Я тоже думала эмоции, так уже сколько времени прошло..
Коко Шанель• 15 апреля 2015
Ответ длякружкаЭсмарха
Ну якщо Ви пишете, що почалося зразу після того, як відстояла службу, то зв´язок наче явний.
Можливо, щось там на службі сказали, чи щось побачила, чи щось відбулося. Ви з бабусею не говорили на цю тему?
кружкаЭсмарха
• 15 апреля 2015
Ответ дляКоко Шанель
Говорила. Ей очень понравилось, она и на следующий день ходила даже. Я думаю, а не могут там сглазить? По типу, ого сколько выстояла?
Коко Шанель• 15 апреля 2015
Ответ длякружкаЭсмарха
Не те щоб я лякаю, але чи не проявлялися у доньки раніше якісь проблеми з нервовою системою?
Коко Шанель• 15 апреля 2015
Ответ длякружкаЭсмарха
Я особисто не вірю в зглаз, тому навряд чи зможу підказати у цьому питанні, вибачте.
кружкаЭсмарха
• 15 апреля 2015
Ответ дляКоко Шанель
Бывало. С старшим братом не ладят. Ругаются очень. Настроение меняется часто.
Коко Шанель• 15 апреля 2015
Ответ длякружкаЭсмарха
Про всяк випадок, пройдіть обстеження у невролога. Дитина росте, судячи з віку - у першому (максимум другому) класі зараз, сумарна купа навантажень на нервову систему могла й спричинити такі прояви. Я не кажу, що обов´язково якісь проблеми і доведеться лікуватися, можливо, просто треба якийсь режим дня чи більш спокійну обстановку, чи вітаміни, чи просто відпочинок дитині. Знову ж таки, кінець навчального року, авітаміноз, та плюс святкові дні, ну і служба, от могло і вилізти.
І ще, можливо, кардіограму серця зробіть, воно часто взаємопов´язано.
Хай у вас все буде добре!
кружкаЭсмарха
• 15 апреля 2015
Ответ дляКоко Шанель
Хай у вас все буде добре!
Спасибо Вам огромное. Сходим к врачу, обязательно.
из желе я• 15 апреля 2015
В мене таке в дитинстві було. Вночі прокидалась, йшла до батьків, сідала біля ліжка і плакала. На ранок я нічого не пам´ятала. Мама каже що я ’лунатик’ була))) До лікаря не водили, з часом переросла.