Курочка-чубаточка• 16 апреля 2015
Квитанция за сад!?
Девочки!Помогите понять...Мы в сад пошли только вчера первый день,до этого месяц были дома.Так вот,квитанция за апрель месяц 83грн.Как они насчитывают?За апрель,если мы только вчера первый день.
ЕлькиПальки• 16 апреля 2015
вам перерахують на наступний місяць, значить в попередній місяць у вас було теж багато пропусків, раз всього 87 грн.
Курочка-чубаточка
• 16 апреля 2015
Ответ дляЕлькиПальки
да,целый месяц были дома.
ЕлькиПальки• 16 апреля 2015
Ответ дляКурочка-чубаточка
да,целый месяц были дома.
ще попередній місяць я мала на увазі, а не цей.
Курочка-чубаточка
• 16 апреля 2015
Ответ дляЕлькиПальки
целый март дома и пол февраля.
ЕлькиПальки• 16 апреля 2015
Ну так правильно. за пів лютого вам 87 грн.
система оплати садочку проводиться так: в перший місяць по зарахуванню ви оплачуєте повний місяць, незалежно від того, ходили ви чи ні, на наступний місяць вам з цілого місяця віднімають кількість пропусків попереднього місяця і т.д.
Как нефиг делать• 16 апреля 2015
беруть оплату на перед, вчора заплатила 118 грн за квітень, переплата нікуди не зникає, потім відмінусують на наступний місяць
Твоя подруга• 16 апреля 2015
насчитывают вперед,за следующий месяц пересчитают,вычтут за ваше отсутствие и сумма меньше будет.
Админко• 16 апреля 2015
Ответ дляКак нефиг делать
нам після випуску ще повертали переплати, бо дійсно в садочку нараховується оплата на перед