Можливо комусь вже приходилось капати каплі в ніс Дельталіцин,приписав невролог сину 4р.І які результати,чи не було погіршення.Дуже важлива інформація для мене.Буду дуже вдячна.
Ответ дляmena
дЕльталицин
тут читали ?
Щойно прочитала,дякую за ссилку,просто так мало інформації про ці ліки,а тим більше гроші не малі.Ще раз дякую))
Ответ длякенгуруша
нам прописывали...но я никаких положительных отзывов на тот момент не нашла и мы не какпали...
Коли нам приписав дитячий психолог,я також не давала,тим більше в нас був знову отит,а тепер навролог призначила,вже замовила,але всерівно хотільсь би почути саме відгцки тих.хто капали.
Ответ длякенгуруша
а по какому диагнозу его вам прописали?
Діангнози в одних синдромх:
-синдром пірамідної недостатності
-гіперкінетичний синдром
-синдром мінімальної церебральної дисфункції.
Психіатр ставить ЗРР
-синдром пірамідної недостатності
-гіперкінетичний синдром
Психіатр ставить ЗРР
Ответ дляМалишка 777
Діангнози в одних синдромх:
-синдром пірамідної недостатності
-гіперкінетичний синдром
Психіатр ставить ЗРР
-синдром пірамідної недостатності
-гіперкінетичний синдром
Психіатр ставить ЗРР
У моего сынулько тогда ставили ЗПРР и СДВГ
Прокололи Цереброкурин и Кортексин не раз уже.
Интересно какая сейчас на него цена)
Ответ длякенгуруша
Интересно какая сейчас на него цена)
Нам ще нічого не кололи,але вже пили пів року Енцефабол,Пірацетам,Кваніл хоча говорити став більше,але став дуже активний ,махає ручками часто.((