Трынди-брынди• 21 апреля 2015

Сильна алергія на всьому тілі у дитини!!!!!!

Тільки що приіхали із стаціонару,вкололи малому преднізолон і кальцію глюконат. А висипка не зменшується!!!!! Пройшло півтора години. Коли мають подіяти уколи???? Бо в мене істерика буде.....
Глаголица• 21 апреля 2015
у нас после укола минут через 15 проходило аллергическое пятно. Зачем же вы уехали из больницы..

GaleTTa• 21 апреля 2015
нам 3 дня капельницы ставили пока прошла крапивница) энтеросгель подавайте
Виннипуховна• 21 апреля 2015
http://www.rlsnet.ru/mnn_index_id_433.htm
в инструкции написано что действует через
2–4 часа
автор Трынди-брынди • 21 апреля 2015
Нас поклали,але сказали,що можем і вдома ввечері супрастин вколоти і якщо щось,то приізждати..... В нас просто алергія злита по всьому тілі,навіть незнаю на що,иалий на гв.
Ластоноша• 21 апреля 2015
сильная алергия может дать отек , а ето опасно для жизни..