Мастер Класс• 24 апреля 2015

а есть такие, кто красит темные волосы в белый?

Хочу перекраситься в белый))) вот просто мучаюсь этим))).Свой цвет темно-каштановый. Но боюсь убить волосы. Может таки не стоит?)
Чеширская кошечка• 24 апреля 2015
у меня был насыщенный рыжий, захотела стать светлой, сделала два блондмытья в салоне, и потом нанесли краску с красивым благородным оттенком блонда.
Волосы не повредили, мастер просто хороший

БЦАшка• 24 апреля 2015
У меня темно-русый, крашусь в блондиночку уже больше 5 лет, волосы практически не пострадали))
Железный коготь• 24 апреля 2015
Я такая! Уже 10 лет блондинка. И убивала волосы, и оставалась без волос... и всё-равно опять блондинка. Хорошо обдумайте, пока ещё есть выбор!
Пасти Ла• 24 апреля 2015
Ответ дляЖелезный коготь
а какой краской убивали волосы?
Железный коготь• 24 апреля 2015
Ответ дляПасти Ла
а какой краской убивали волосы?
Сама себя никогда не красила. Пользуюсь только услугами профессионалов, краски разные были, больше всего красилась BES. Сейчас крашусь Ducastel.
SanShine• 24 апреля 2015
А Вы уверенны что Вам пойдет белый цвет волос? Я когда вижу черные брови и белые волосы - мне не нравится, уж очень искусственно выглядит
автор Мастер Класс • 24 апреля 2015
Ответ дляЖелезный коготь
а какой цвет у Вас натуральный?
haiku• 24 апреля 2015
У першу чергу, дізнайтесь, чи Вам пасуватиме (в інтернеті є програмки з підбору).Якщо волосся тонке та негусте, а хочете 10-ку чи 11-ку, простіше і дешевше купити перуку.

Мій природній -мабуть 5-ка( хоча зараз починаю думати, що можливо попеляста 6-ка, бо брови не дисгармоніюють, та й знайомі переважно пприпускають, що маю темно-русяве волосся). Фарбуюсь 11 років,до перукарів не зверталась за винятком одного жахливого виcвітлення зі своєю Palette.

Мас-маркет для Вас не рекомендую, російських виробників також, італійські холодного тону не дадуть (Dikson максимум на тон підніме, до того ж).Indola холодного тону теж не дасть, хоч волорсся не постраждає.
Якщо хочете максимально чистий та не теплий тон - порошок та 2% оксид (кремовий, не рідкий, я використовую Indola), до години часу, контролювати візуально, потім - тонування безаміачною. Так роблю влітку- тепло, краще висвітлює. Феном гріти не рекомендую.
Блонд-креми не пробувала, з жовтня до сьогодні користуюсь Erayba 11.18 + 10,5 оксид (змішую 9 та 12).Не ідеально, проте самій чи з сестрою і порошком купу нервів зЇдає....під шапку шкода..дотоновую корені відтінковим.
haiku• 25 апреля 2015
Вважаю, якщо майстра шукають методом спроб і помилок - краще самому таким же методоим знайти _свій_ колір (і _свою_ зачіску - три рази стриглася _під хлопчика_ Тому ще раз: мас маркет не рекомендую.
На жаль, Cutrin 11-ки Вам також не підійдуть..
Якщо хочете самі пробувати (з натурального), перед тим місяць читайте усе, що знайдете та аналізуйте,обдумуйте. Російських авторів/форуми не рекомендую, пригадуйте англійську)

haiku• 25 апреля 2015
І останнє- як мінімум 1/5 волосся має шанс Вас залишити,щодо довжини - окреме питання.До плечей, достатньо густе та впевнились, що пасуватиме - вважаю, є можливість для експериментів.Якщо волосся до 5-ї точки- шукайте подругу з _набитою рукою_, за раз з природнього 4-5 навіть до 9 чисто навряд чи вийде, пригадаєте панкову молодість))
Також варто врахувати - зростання витрат на догляд за волоссям, чи додзволяє робота такі експерименти, наскільки жорстка вода....і ще довгий список)
автор Мастер Класс • 25 апреля 2015
Ответ дляhaiku
спасибо) очень развернутый ответ).