28 апреля 2015

Дівчата, порадьте дієві і не дорогі свічки від молочниці

Дівчата, порадьте, будь-ласка, дієві і не дорогі свічки від молочниці
Дня три пекло все, я думала що може застудилась чи почки, Уролесан пекла, а сьогодні бачу що не почки, в мене стільки виділень ніколи в житті не було. До лікаря нема як йти, бо приймає в ті години коли саме дітей нема на кого лишити.
Дякую завчасно за дієві поради.
Бабушка Бетман 28 апреля 2015
мені свічки не допомагали, допомогли спринцування з содою.

Від іншої, правда, інфекції супер пролікувало мені Гексикон. Хоча ця інфекція мала такі самі симптоми, як і молочниця.
Розавенная 28 апреля 2015
leva5_ 28 апреля 2015
Клотримазол, вагинальные таблетки
Я такая боевая 28 апреля 2015
Тоже хотела клотримазол написать
Чижик Пижик 28 апреля 2015
Ответ дляleva5_
Клотримазол, вагинальные таблетки
Хорошие свечи и стоят не дорого.
elkavun 28 апреля 2015
может нужно выпить Флуконазол 150 мг 1 капс?И исключить сладкое,пиво,творог .
Гл. Амурная 28 апреля 2015
Поддержку посоветовавших клотримазол-вагинальные таблетки. Эффективно и более чем бюджетно.
Кошечка-муркошечка 28 апреля 2015
свечи клотримазол и паралельно 1 ( если рецидив, то 2 с интервалом 2 дня) табл 150 мг флуконазола. К єтому мне еще гинеколог назначала 1 р в день спринцевание Хлорофиллиптом, но не помню, как разводить.
Кошечка-муркошечка 28 апреля 2015
кстати да, если беспокоит не только зуд во влагалище, а еще и в уретре, то может біть и не молочница. Сдайте хотя бы бакпосев, чтобы понимать, что именно. Может быть все, что угодно, как уреаплазмоз, так и другие... а это лишь флуконазолом и клотримазолом не вылечить.
-Брюнетка- 28 апреля 2015
У мене є пімафуцин, можу Вам дати
автор Брюнетка в Мармеладе 28 апреля 2015
Всім дякую!
Vitaminka211 28 апреля 2015
Кетодин свечи классные
Самохвалова 28 апреля 2015
Ответ дляБабушка Бетман
мені свічки не допомагали, допомогли спринцування з содою.

Від іншої, правда, інфекції супер пролікувало мені Гексикон. Хоча ця інфекція мала такі самі симптоми, як і молочниця.
а як назва цієї інфекції? бо бувають такі симптоми як у молочниці. а лікар вже що тільки не призначав-все марно-тільки гроші на вітер
Меряно-перемеряно 28 апреля 2015
Вашим детям в первую очередь нужна здоровая мама, пусть муж возьмет отгул и сходите к врачу. откуда вы знаете что у Вас молочница??? обязательно нужно сдать анализы! не занимайтесь самолечением!
автор Брюнетка в Мармеладе 28 апреля 2015
Ответ дляМеряно-перемеряно
Вашим детям в первую очередь нужна здоровая мама, пусть муж возьмет отгул и сходите к врачу. откуда вы знаете что у Вас молочница??? обязательно нужно сдать анализы! не занимайтесь самолечением!
Піду, дякую за пендель, обовязково піду, тільки цих віхідних зараз знов буде половина місяця, то щоб якось дотягнути до часу коли будуть готові аналізи, буду пробувати якісь свічки.
А може бути що молочниця передвісник місячних?
В мене так було минулого місяця, перед місячними зуд почався, але 1 день і пішли місячні, потім все нормально. А це знов, місячні по графіку йдуть, десь з дня надень мають початись, а молочниця вже тня три мене донімає.