Наивная Хо• 30 апреля 2015
Стрижки для дошкільнят. Опитування
Дівчата, кому яка стрижка найбільше подобається? Вибираю стрижку для сина 3,5 роки, блондин, волоссячко не тонке, пряме. Зараз волосся досить довге, лізе в очі, ззаду на шиї вже догори закручується. Чоловік хоче залишити довге волоссячко, а мені найбільше №4 подобається, і малий на цього хлопчика дуже подібний.. Голосуйте, можна вибирати декілька варіантів :) Всі 22 стрижки не помістились в опитування, вибрала ті які найбільше сподобались. Якщо тої що ви вибрали немає в списку, напишіть будь-ласка знизу. Всім дякую!
Результат:
вже голосів:
6 (21.43%)
5 (17.86%)
4 (14.29%)
2 (7.14%)
1 (3.57%)
0 (0%)
Санта Барбара• 30 апреля 2015
Автор, а у Вас сын не боялся машинки? у меня боится и стричься не хочет, только ножницы(((
Наивная Хо
• 30 апреля 2015
Ответ дляЗасомневаю
У моего сына пару лет был ирокез, сейчас надоел уже.
В мого теж був рік тому, зараз вже хочемо щось інше.
Наивная Хо
• 30 апреля 2015
Ответ дляСанта Барбара
Кли рік тому стригли ірокез то не боявся. Зараз надіюсь теж не буде..
Форточка с диоптриями• 30 апреля 2015
практически все короткие стрижки из представленных одинаковые,просто по разному лежат и на разных волосах))
у моего было все из перечисленного и все кроме удлиненных надо укладывать,т.к. торчит все..волосы прямые и густые очень,не тонкие
Наивная Хо
• 30 апреля 2015
Ответ дляЗасомневаю
Мы ходим к одному и тому же мастеру, за 3 года уже привык.
Ми теж ходили завжди в дитячу перукарню, а зараз в село переїхали, прийдеться стригтись в звичайній :(
Засомневаю• 30 апреля 2015
Мне нравятся стрижки, когда по бокам и сзади коротко очень, а наверху есть за что подержаться. Можно причесать, а можно взлохматить. И ребенок по-разному будет выглядеть.