TorreTer• 02 мая 2015

Є хтось, хто добре розбирається в Seo оптимізації та просуванні

Маю елементарне розуміння з форумів, статтей. Постало питання, що хочу вчити дальше і розвиватися. Як таких курсів в нас взагалі не має, тому що Тернопіль маленьке село для таких речей. Можливо хтось чув, проводив тренінги, курси, вебінари. Хочеться послухати. Дякую!
souztrade• 02 мая 2015
Лучше всего - конечно же закончить курсы (например КРОК), а так муж сам развивался - форумы, видео тренинги - все возможно если захотеть.

автор TorreTer • 02 мая 2015
дякую! а курс дистанційні, чи стаціонарні?
Yuma• 02 мая 2015
Я бы вам посоветовали пойти помощником оптимизатора. Работа муторная, однообразная, но опыт у вас будет хороший. А больше никак не научиться, эта сфера развивается слишком динамично, никакие программы курсов не успевают.
Я так тоже, очень хотела в эту сферу,знаю только основы, и даже беседовала с одним оптимизатором,хотел меня взять в помощники. Но, видно, что=то я ляпнула не то. Пропал потом)))
автор TorreTer • 04 мая 2015
я б з радістю і помічником пішла кудись, але в тернополі взагалі дуже мало розвинута ця галузь, якщо й працюють до дистанційно або одиничні компанії, а чужиж ніхто навчати не хоче. Поки мене моя теперішня робота влаштовує, бо за останній рік вивчила стільки самостійно, що за останнє десятиліття не вивчила