innadima2014• 04 мая 2015

Девочки куда поехать с 2 леткой отдыхать когда бюджет маленький

Девочки куда поехать с 2 леткой отдыхать когда бюджет маленький,денег мало но хочу оздоровить ребенка...
Fresh• 04 мая 2015
У кожного своє розуміння маленький бюджет. Комусь і 1000 у. е мало. Да і який відпочинок вибираєте. Я колись їздила в Ялту жила за 1 км від моря сама готувала і була щаслива. Зараз я за бесплатно так відпочивати не хочу.

kleoteach• 04 мая 2015
Мы бюджетно на Арабатську стрілку їздили. море тепле, пісочок.
vikiss• 04 мая 2015
думаю , с маленьким бюджетом можно просто выехать куда-то за город, к озерам, в лес.
Без бюджета сложно что-то предлагать
kleoteach• 04 мая 2015
Щасливцеве))
kleoteach• 04 мая 2015
здаєть морський відпочинок має оздоровчу дію якщо не менше 10 днів.
ще можна Залізний порт і Скадовськ (море мілке і тепле, але водорості досить специфічно пахнуть)
Cassiopeia• 04 мая 2015
на Арабатской стрелке точно можно найти отдых на любой бюджет!