Кондуктор троллейбуса• 05 мая 2015

Переход на 12-ти летнее образование. Подскажите.

Кто работает в системе образование,расскажите, когда же введут 12-ти летнее образование в Украине?Реально ли в этом году? Муки выбора.Ребенку в конце лета 6 (мальчик), в школу не идем,а если введут 12-ти летнее образование,говорят программа вроде бы облегченная будет, так идти надо бы...У нас многие мамочки,у кого детки летние,и в школу не планировали, засуетились,в школу засобирались. Девчонки,знающие, что скажете? Извелась я совсем.
забиякина• 05 мая 2015
у нас ребенок пошел в школу с 6 лет, уже 3й класс - нам сказали они 12лет будут учится - может это от города зависит (кременчуг)
Блoшка-матрешка• 05 мая 2015
12 років чи 11 чи 10 - вчителі і система залишаться та сама. Справа не в програмі. Програма і зараз не складна.

Головна проблема першокласників - сидіти на уроці, слухати, не відволікатися, мати добре пророблену моторику, вміти організувати виконання завдання: розбити на етапи і виконувати послідовно згідно плану, і ще дитина має бути соціально зріла, відчувати відповідальність за своє навчання, намагатися зробити завдання якнайкраще.

Якщо цієї зрілості нема - то яка б не була програма, у дитини будуть складності у школі.