С перепою• 06 мая 2015

Сколько сейчас может стоить перетяжка дивана и замена поролона?

фан L.O.S.T.• 06 мая 2015
уголок 4000т. узнавала
Любви вам!• 06 мая 2015
Тільки робота? Мені нарахували 200 доларів робота + вартість паралону.
автор С перепою • 06 мая 2015
Ответ дляЛюбви вам!
таки придется новый смотреть
skavi• 06 мая 2015
Мне обошлось в 2500 - это часттчно ткань оставили старую... а новый такой же сейчас под 6000
автор С перепою • 06 мая 2015
Ответ дляskavi
а поролон меняли?
Сфера влияния• 06 мая 2015
снйчас ткань очень дорогая,вот поэтому такая цена
если мес.нащад ,ткань самая дешевая стоила 4 у.е,то сейчас 10-12,на диван нужно 8-10,на уголок 15-20,вот и считайте+работа
sammara• 06 мая 2015
вы в каком городе живете?
автор С перепою • 06 мая 2015
Ответ дляsammara
вы в каком городе живете?
Киев
Любви вам!• 06 мая 2015
Ответ дляС перепою
таки придется новый смотреть
Хотіла саме Вам порадити) У нас шкіряний диван, подердий уже всюди, вирішили перетягувати.
Якісний замінник - 25 доларів метр, шкіра ще дорожче, до того ж вона йде не метрами, а кусками. Тканина хороша 15-30 доларів.
Прийшли поміряти, на диван нарахувала майже 15 метрів. В мене очі на лоба повилазили, кажу майстру: як? диван же зовсім невеликий?
Мені відповіли, що всі так думають, а насправді там і там повирізати, от і виходить. Цікавилась, то дійсно так.
Ми порахували, плюнули і купили новий великий кутовий диван за 13 тисяч, вийшло дешевше, ніж перетяжка старого)
автор С перепою • 06 мая 2015
Ответ дляЛюбви вам!
Дякую,теж більше схильна до нового,а ’мріяла’.а раптом дешевше,диван для квартирантів
Любви вам!• 06 мая 2015
Ответ дляС перепою
Тим більше, купіть б/у у гарному стані і все)
автор С перепою • 06 мая 2015
дивилась,але нічого нормального немає або я не натрапила.а купити потрібно швидко,людина спить на підлозі
Любви вам!• 06 мая 2015
Ответ дляС перепою
Дуже корисно на підлозі поспати, для хребта)
Ви не в інтернеті дивіться, а купіть місцеві газети з оголошеннями. Я старі меблі на ОЛХ розмістила, нічого не продала. А відправила в місцеві газетки, надрукували, не пройшло і двох тижнів, як все продано було)